REİS, enerjisini doğru noktaya uyumlamak isteyenler için özel tasarım Birthstone serisini sunuyor. 12 aya özel değerli taşlarla tasarlanan Birthstone koleksiyonundaki her parçanın enerjisi farklı burçlara iyi geliyor.

REİS, hayatını iyi ve doğru enerjiyle uyumlamak isteyenler için Birthstone koleksiyonunu tasarladı. Bu özel seride her ay için, farklı burçlara uyumlu bir taş seçilerek yüzük ve charm olarak sunuluyor.

Birthstone’da Ocak için garnet, Şubat için ametist, Mart için akuamarin, Nisan için elmas, Mayıs için zümrüt, Haziran için inci, Temmuz için yakut, Ağustos için peridot, Eylül için safir, Ekim için turmalin, Kasım için sitrin ve Aralık için mavi topaz ile birbirinden özel yüzükler ve charmlar tasarlanıyor. Her taşın uyum gösterdiği burç ve çakra ise farklı.

Aylara özel olan taşların hepsi farklı özellikler de içeriyor. Örneğin Nisan ayının taşı elmas, beyin fonksiyonlarını ve kişilikteki blokajı ortadan kaldırıcı özelliklere sahip diye biliniyor. Bedeni temizleyerek negatif kuvvetleri yok etmesinin yanı sıra zihin, ruh ve beden üçlüsünü birleştirici gücü olduğuna da inanılıyor. Enerjisinin Koç burcuna iyi geldiğine inanılan elmasın uyumlu olduğu çakra ise Tepe Çakrası…

Birthstone koleksiyonunun tamamını keşfe çıkmak isteyenler, REİS mağazalarında ve REİS online mağazasında buluşuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"