MOPAK ve Masaüstü Kırtasiye; farklı ihtiyaçlara ve zevklere yönelik kaliteli defterler, rengarenk kalemler, sağlığa zararlı maddeler içermeyen boyalarıyla okul alışverişine keyif katıyor. MOPAK’ın zengin koleksiyonunda dünyadaki trendleri de yansıtan eğlenceli, modern, sade ve çarpıcı kapaklara sahip defter çeşitleri yer alıyor.

MOPAK defter-im tek ortalı defterler plastik kapakları sayesinde uzun süre yıpranmadan kullanılabiliyor. 40, 60, 80 ve 100 sayfalık çizgili ve kareli seçenekleri bulunan defter-im; eğlenceli, düz, desenli onlarca farklı kapağıyla her zevke hitap ediyor. 72, 96, 120, 144 sayfalık çizgili, kareli ve düz MOPAK spiralli defterleri Neon ve Özgürlük serileriyle son derece çarpıcı bir görüntüye sahip.

MOPAK resim defterlerinin A4 ve A5 olmak üzere iki ayrı boyutu bulunuyor. Resim defterlerinin ilham veren sıra dışı renk ve desen seçenekleri dikkat çekiyor. MOPAK’ın butik defter koleksiyonu ise zengin seçeneklere sahip. Suni deri kaplı, iplik dikişli defterlerin puantiyeli, çizgili ve zigzag desenli kapakları son derece şık görünüyor. Düz seçenekleri de bulunan butik defterler, 96 sayfadan oluşuyor.

Yorum Gönder

6 + nine =