Yazın uzun ve sıcak günlerini Çeşme Çeşmeköy’ün büyüleyici atmosferinde geçirip, içinizdeki ışığı ve gücü daha da kuvvetlendirmeye ne dersiniz? 23-26 Ağustos tarihlerinde arasında güne herkesin rahatlıkla uygulayabileceği yoga ve Kundalini Yoga & meditasyon ile başlayıp, organik ve yerel ürünlerden oluşan kahvaltı sonrası, dileyenin deniz, dileyenin yeşillik içinde geçireceği günün ardından, tekrar buluşarak grup enerjisi içinde deneyimlenecek çok özel deneyimler sunan ONG Center’ın bu konudaki uzman rehberleriyle Çeşmeköy’de gerçekleşecek.

Kutsal kakao seremonisinden, günlük astroloji sohbetlerine, hep merak edilen Ayurveda Hint Hayat Bilimi akşam yemeğinden, bolluk, bereket, dengelenme meditasyonlarına, beden, zihin ve ruhunu güçlendirecek yoga akışlarına, ve artık faydası olmayan tüm enerjilerden arındıracak herkesin uygulayabileceği çalışmalar ile buluşmaya hazır olun!

Yazın uzun ve sıcak günlerini Çeşme’de Çeşmeköy’ün büyüleyici atmosferinde geçirip, içindeki ışığı ve gücü daha da kuvvetlendirecek deneyimler
23 – 26 Ağustos 2021 tarihlerinde yenilenmek, arınmak ve şifalanmak için ONG CENTER ile Dilara Moran, Sedef Işıksel, Jak Kamhi ve Gülşah Görücü rehberliğinde; eskilerden arınıp, yeniden başlangıç için muhteşem bir ortam hazırlayan Kova dolunayı sonrasında yoga akışları, Kundalini yoga & meditasyon, Kozmik dans dinamik meditasyonları, Ayurveda temel bilgileri, kadim bir buluşma seremonisi olan Kutsal Kakao Seremonisi ve astrolojiden oluşan strONG Together Bütünsel Yaz Tatili ile eşsiz deneyimler sunacak.

ONG Center in kurucusu Dilara Moran bu gerçekleşecek şifalandırma çalışması için “Zorluklarla dolu bir sene geçirdik, geçiriyoruz. Çeşmeköy’de gerçekleştireceğimiz bu dört günlük, kişinin kendisine hediye edeceği bu ruhsal ve bedensel tatilde zorlukların ardından Kozmik dans, Yoga Akışları, Kundalini Yoga meditasyonları, Astroloji sohbetleri, meditasyonlar ve Kutsal kakao seremonisinden oluşan çalışmalarıyla hep beraber iyileşip, şifalanacağız.” dedi.

Bu ruhsal ve bedensel tatil boyunca uzmanlardan ek olarak alınabilecek Ayurvedik ve Astoloji Danışmanlıkları, Bütünsel Beden Terapileri hayatınıza neşe, mutluluk, şifa katacak deneyimleri tecrübe edilebilecek.

Rehberler:
strONg Together Bütünsel Yaz Tatili, seni yenilenmenin, neşenin kalbine götürmek için bu yollarda uzan zamandır ilerleyen ve bu öğretileri paylaşmayı seçen müthiş rehberlerle buluşturuyor.
Dilara Moran: ONG Center Kurucusu, Kundalini Yoga & Meditasyon Eğitmeni, Ayurveda Danışmanı
Sedef Işıksel: Pilates ve Yoga Eğitmeni, Ayurveda ve Wellness Danışmanı, Beden Terapisti
Jak Kamhi: Meditasyon Rehberi
Gülşah Görücü: Kozmik Rehber

Alan:
Çeşme’de yer alan bir sürdürülebilir yaşam projesi olan Çeşmeköy; restoran ve etkinlik mekanı olmasının yanı sıra kendi tarlasında yetiştirilmiş ve yerel üreticiden temin edilmiş ürünlerle hazırlanan yemekleri, eşsiz manzaraya bakan yemyeşil orman içerisinde, rustik ve minimalist dokudaki odalarıyla sizlere bambaşka bir deneyim sunuyor. 15 dönüm orman arazisi içerisinde bulunan Çeşmeköy; 10 odası, 4 glamping çadırı ile 40 yatak kapasitesi ve denize 5 dakikalık mesafesi ile şehir hayatından uzakta unutamayacağınız bir tatilin kapısını açıyor.

Program

23 Ağustos Pazartesi
14:00 Varış Odalara Giriş
17:00-18:30 Tanışma, Eklem Yogası, Kundalini Yoga Meditasyonu
19:00-20:30 Akşam Yemeği- Vegan
21:00-23:00 Kutsal Kakao Seremonisi & Kirtan

24 Ağustos Salı
7:45- 9:15 Kundalini Yoga & Meditasyon
9:30-11:00 Kahvaltı
11:00-18:00 Serbest Zaman
18:30-20:00 Kozmik Dans ( Dinamik Meditasyon)
20:15 Ayurvedik Akşam Yemeği & Ayurveda Sohbeti

25 Ağustos Çarşamba
7:45-9:15 Şifalı Akış & Meditasyon
9:30-11:00 Kahvaltı
11:00-18:00 Serbest Zaman
18:00-19:00 Astroloji Sohbeti
19:15- 20:15 Kundalini Yoga & Meditasyon
20:15 Vejetaryen Akşam Yemeği
21:30- 22:30 Özel Meditasyon
26 Ağustos Perşembe
7:45-9:15 Eklem Yogası & Kundalini Yoga Meditasyonu
9:30 Kahvaltı, Vedalaşma

Daha Fazla Bilgi ve Kayıt İçin:
0532 337 02 59
www.ongcenter.com
travel@julesverne.com.tr
instagram.com/ongcenter

https://julesverne.com.tr/gezi/jules-verne-ozel-gezileri/cesmekoyun-buyuleyici-atmosferinde-strong-together-butunsel-yaz-tatili/

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"