Schafer, yenilikçi ve özgün tasarım anlayışıyla geliştirdiği yüzlerce ürünle tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Schafer, sağlıklı, lezzetli ve pratik içecekler hazırlamayı sağlayan blender modellerini mağaza ve online satış noktalarında müşterileriyle buluşturuyor. Özel taşıma halkası ile günlük aktivitelerde içecekleri taşıma kolaylığı sağlayan Schafer Stormy Kişisel (Personal) Blender; buz kırma özelliğiyle en sıcak yaz günlerinde bile lezzetli ve serinletici içeceklerin hazırlanmasını kolaylaştırıyor.  
Tüketicilerin hayatını kolaylaştıran ürünleriyle dikkat çeken Schafer, sıcak yaz günleri yaklaşırken soğuk ve meyveli içecekler hazırlamak için mutfakların favorisi olacak buz kırma özelliğine sahip Stormy Kişisel Blender’ı müşterileriyle buluşturuyor. Schafer’in küçük ev aletleri kategorisinde yer alan, Schafer Stormy Kişisel (Personal) Blender ile onlarca çeşit sağlıklı içecek hazırlamak mümkün.
Özel taşıma halkası ile günlük aktivitelerde içecekleri taşıma kolaylığı sağlayan Schafer Stormy Kişisel (Personal) Blender; buz kırma özelliğiyle en sıcak yaz günlerinde bile lezzetli ve serinletici içeceklerin hazırlanmasını kolaylaştırıyor.  Kaydırmaz tabanı ile tezgâh üstünden kayma ve devrilme riskini ortadan kaldırırken, 1500 ml kapasiteli kırılmaya dayanıklı haznesi ve tam kilitleme yapılmadan çalışmamasını sağlayan emniyet sistemi sayesinde güvenli bir kullanım sağlıyor. Özel çelik bıçakları, 4 kademe hız ayarı ve pulse (maksimum güçte kısa çalıştırma fonksiyonu) ile büyük parçalı meyve ve sebzeleri kolaylıkla parçalayan ürünün hazne içini sıyırmak için kullanılan özel spatulası ise pratik kullanım ve temizlik sağlıyor. Muzlu, çilekli süt ve tamamen tercihe bağlı onlarca özel karışım hazırlayabilen Stormy Blender damlamayı önleyen özel içme kapağı ile mutfakların favorisi olmaya aday. Schafer, antrasit ve siyah renk seçenekleri bulunan Stormy Blender ile lezzetli smoothie’ler veya sağlıklı karışımlar hazırlamak isteyen müşterilerini mağaza ve online satış noktalarına davet ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"