Saat&Saat, küresel, ikonik moda markası Calvin Klein ile imzaladığı distribütörlük anlaşmasını özel bir davetle kutladı. Saat&Saat Pazarlama Direktörü Ayşem Suner ve Mert Vidinli ev sahipliğinde Momo Bebeköy’de gerçekleşen davete Buray, Merve Sevi, Deren Talu gibi ünlü isimler katıldı.

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, ürün portföyüne Calvin Klein’ı da kattı. Calvin Klein’ın Türkiye’deki distrübütörlüğünü üstlenen Saat&Saat, özel bir etkinlikle markanın Türkiye’ye gelişini kutladı. 12 Ekim’de Momo’da gerçekleştirilen geceye Saat&Saat Pazarlama Direktörü Ayşem Suner ve Mert Vidinli ev sahipliği yaptı. Buray, Merve Sevi, Deren Talu, Gizem Hatipoğlu, Bedirhan Soral gibi ünlü isimlerin de katıldığı davette Deniz Sipahi konuklara keyifli anlar yaşattı.

Calvin Klein’ın birbirinden özel saat ve takılarını, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilir, online siparişlerinizde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından faydalanabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"