“Watsons Çağırıyor Beni” İmaj Kampanyası Yayında! “Yüzlerce marka binlerce ürün Watsons’ta” söylemiyle müşterilerini Watsons’ın renkli ve ışıltılı deneyim dünyasında kendini bulmaya çağırıyor.

Watsons, yeni imaj filminde Türkiye’de yapılan müşteri araştırmalarından yola çıkıyor. Müşterilerin iyi hissetmek için kendilerine daha fazla vakit ayırmalarından hareketle, yeni kampanya filminde, nasıl hissedersen hisset, yaşadığın duygu ne olursa olsun ihtiyacın olan neşe dolu deneyim dünyası Watsons’ta diyor.

Sözleri ve müziği Nil Karaibrahimgil’e ait olan Watsons’ın yeni imaj kampanyası filminde farklı profilleri temsil eden 3 kadın başrolü paylaşıyor. Göz alıcı görünüm tercih eden Glam Girl, sade bir görünüme sahip Clean Girl ve doğal, sürdürülebilir güzellik anlayışını temsil eden Green Girl. Film Watsons müşterilerine farklı profiller üzerinden “ister makyaj yapmak iste, ister cilt bakımı; ister gösterişli görünümünle ışıldamak iste ister sade şıklığı tercih et, ister sağlıklı yaşamak iste ya da dünyamızın geleceği için sürdürülebilir ürünlere ulaşmak iste. Aradığın her şey, binlerce ürün, yüzlerce marka farklı satın alma opsiyonlarıyla Watsons mağazalarında, watsons.com.tr’de, Watsons Mobil Uygulaması’nda 7/24 her zaman seninle. Üstelik sana özel kişiselleştirilmiş Watsons Club teklifleriyle!” mesajını veriyor.

Ve şimdi Watsons sizi yeni imaj kampanyası filmini izlemeye çağırıyor: https://www.youtube.com/watch?v=Zsxcindr5vU

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"