Ev temizliğinin ikonik markası Cif şimdi de farklı zeminlere özel olarak geliştirilmiş güçlü ve konsantre formüllü, Cif Konsantre Zemin Uzmanı Serisi ile zeminlerde yüzde 100 parlaklık ve temizlik sunuyor. Ahşap, fayans ve mermer zeminler için özel olarak geliştirilen Cif Konsantre Zemin Uzmanı Serisi, bir şişe ile 22 kovaya kadar temizlik sağlıyor.

Yenilikçi ürünleriyle temizliğin vazgeçilmezi olan Cif bu kez, hayatı birlikte güzelleştirmek için, temizliği kolaylaştırmak isteyenlere konsantre zemin temizleyicilerini sunuyor.

Farklı zeminlere özel olarak geliştirilen Cif Konsantre Zemin Uzmanı Serisi, konsantre formülüyle bir şişe ile 22 kovaya kadar temizlik sağlarken üstün performansıyla farklı zeminlerde mükemmel parlaklık ve temizlik sağlıyor.

Ahşap, fayans ve mermer zeminlerde kullanılmak üzere geliştirilen portakal çiçeği, okyanus ferahlığı, beyaz sabun, pembe çiçekler ve çam kokularıyla ev temizliğinin vazgeçilmezleri arasında yerini alacak Cif Konsantre Zemin Uzmanı Serisi, iz bırakma ve toz tutma sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"