Galata’da, tarihin içinden eşsiz bir deneyim sunan Ecole St. Pierre Hotel, Sevgililer Günü’ne özel ayrıcalık ve sürprizleri ile romantik bir atmosfer vaat ediyor. İstanbul’un kalbinde tüm tarihe tanıklık etmiş Ecole St. Pierre Hotel, hem lüks ve konforlu konaklama deneyimi hem de birbirinden iddialı İtalyan lezzetleri sunan IL Cortile Ristorante Pizzeria restoranı ile Sevgililer Günü’nde çiftlere özel bir keşif programı sunuyor.

Tarihinden aldığı ilhamı modern bakış açısıyla harmanlayarak, Galata’da misafirlerine unutulmayacak bir konaklama deneyimi sunan Ecole St. Pierre Hotel; ayrıcalıklı konaklama ve romantik akşam yemeğine ek olarak; özel sürprizleri ile misafirlerini aşk tazelemeye davet ediyor.

19. yüzyılda bir Fransız okuluna da ev sahipliği yapmış Ecole St. Pierre Hotel çiftlere büyülü bir deneyim yaşatmakla kalmayıp Galata’nın mistik, eksantrik, bohem ve sanat dolu ruhunu, teras süitinden görünen eşsiz Galata Kulesi manzarası ile sıra dışı bir romantik atmosfer vaat ediyor.

Bu özel romantik uzun hafta sonu konaklama deneyimi ve damaklarda unutulmaz bir iz bırakacak özel sürpriz lezzetleri ile akıllardan silinmeyecek bir Sevgililer Günü programı misafirleri bekliyor.

Birçok medeniyete tanıklık etmiş, İstanbul’un ve tarihin tam merkezinde bulunan Ecole St. Pierre Hotel, tarih ve kültür mozaiğini harmanlamasının yanı sıra sunduğu tarihi ve gastronomik deneyimleri ile Galata’ya eşi benzeri görülmemiş bir konaklama deneyimi getirdi. Otelin tasarımcıları kitchen-ist, tarihi yapıyı bozmadan oluşturdukları konsept doğrultusunda, oda planlaması ve yerleşimlerini tekrar ele aldılar.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"