Beauty Collagen Çiğneme Tableti, içerdiği C vitamini sayesinde cildin ve kemiklerin normal fonksiyonu için gerekli olan kolajen oluşumuna katkıda bulunuyor. Yirmili yaşlar itibariyle her yıl vücudumuzdaki kolajenin yaklaşık yüzde 1’ini kaybediyoruz. Bunun sonucu olarak özellikle cildimizde gözlenen yaşlanma belirtilerini azaltmak için kolajeni dışarıdan takviye olarak almak gerekiyor. Ancak uzmanlar 3 aylık kolajen kullanımından sonra 3 ay ara verilmesi gerektiğini vurguluyor. Bu süreçte OSENDE Beauty Collagen Çiğneme Tableti, ara verilen dönemde vücudumuzu desteklemeye ve günlük C vitamini ihtiyacımızı karşılamaya yardımcı oluyor.

Türkiye’de Bir İLK: Tablet Kolajen
Karpuz, çilek ve nane aromasına sahip, şeker içermeyen OSENDE Beauty Collagen Çiğneme Tableti, içeriğindeki TİP 1, TİP 3 hidrolize kolajen peptitleri, hyaluranik asit, hidrolize elastin ve C vitamini ile optimum fayda sağlıyor. Tablet formuyla günün her anında ve her yerde kullanım imkânı da sunan OSENDE Beauty Collagen Çiğneme Tableti, doğal bitki özlü tatlandırıcı Stevia içeriğiyle de dikkat çekiyor.

Kolajen takviyesinin etkileri 4. haftada ortaya çıkmaya başlar. Optimum fayda için en az 8-12 hafta kullanmak gereklidir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"