Hayatın bütün anlarını keyifle dolduran LAV, çay severlerin gözdesi Eda Çay Seti ile babaların çay keyfini taçlandırıyor. Babalar Günü’nde babasını iyi demlenmiş bir çay ile mutlu etmek isteyenlere Eda Çay Seti’yle eşsiz bir sunum fırsatı sunuyor.

Babalar Günü’ne keyif katmak isteyenler için LAV Eda Çay Seti, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından satın alınabiliyor.

Özgün tasarımlarıyla samimi ve sıcak sofralar yaratan LAV, Eda Çay Seti ile günün her saati severek tükettiğimiz çay sunumlarını güzelleştiriyor. Babası çay tiryakisi olanların Babalar Günü’nde hediye edebileceği şık bir hediye seçeneği de olan Eda Çay Seti, geniş hacmi, modern tasarımı ve kolay tutuşu ile çay keyfini doruklara çıkarıyor.

Zarafetiyle çayseverlerin gözdesi olan Eda Çay Seti, kahvaltı sofralarından 5 çaylarına, misafir sunumlarından akşam yemeği sonrası keyif çaylarına çok yakışıyor. Babanızla karşılıklı yudumlayacağınız her çay sunumunda kullanabileceğiniz LAV Eda Çay Seti’ne tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr web sitesi üzerinden ulaşılabilirsiniz.

Yorum Gönder

20 + fourteen =