Flormar’ın yepyeni likit ten ürünleri Mood Booster Blush ve Mood Booster Illuminator ile modunu yükseltmeye hazır mısın? Kusursuz bir likit allık performansı sergileyen Flormar Mood Booster Blush ile yanaklarında hayal ettiğin o doğal ve canlı görünümü elde edecek, Flormar Mood Booster Illuminator likit aydınlatıcı ile de cildinde arzuladığın göz alıcı ışıltıya kavuşacaksın!

Flormar, yüksek performanslı makyaj ürünleri ile güzellik dünyasında fark yaratmaya devam ediyor. Yenilikçi yaklaşımlarıyla ilgi gören Flormar, yeni Mood Booster serisi altında çıkardığı Mood Booster Blush likit allıkları ve Mood Booster Illuminator likit aydınlatıcıları ile ihtiyacın olan taptaze, ışıltılı, canlı ve doğal görünümü elde etmen için seninle…

Flormar Mood Booster Blush allık serisi uzun süreli kalıcı etkisi ve yüksek performansıyla likit allıktan tam da bekleneni yerine getiriyor. Oldukça doğal bir renk dokusu sağlayan bu likit allık, aynı zamanda cildin ışıltılı ve canlı görünmesini de destekliyor. Hafif sıvı formülü sayesinde ipeksi bir bitişe sahip olan Flormar Mood Booster Blush az bir miktarda kullanım ile doğal bir görünüme imza atıyor. Her cilt tipine uygun bu likit allık serisinde 4 farklı renk tonu yer alıyor. Bu allığı, aplikatörü sayesinde yanaklarına rahatlıkla uygulayacaksın; istediğin yoğunluğu elde etmek için de kullanım miktarını arttırabilirsin.

• Doğal ve canlı görünüm…
• İpeksi ve hafif formül…
• Kremsi ve likit doku…
• Doğal bitiş…
• Tüm cilt tiplerine uygun 4 farklı renk seçeneği…
• Aplikatör ile yanaklara kolayca uygulama imkanı…

Kusursuz Işıltı…
Cildinde doğal bir ışıltı yakalamak ya da makyajına şık ışıltılar katmak istiyorsan Flormar Mood Booster Illumniator likit aydınlatıcı serisine bayılacaksın! Her cilt tipine uygun bu likit aydınlatıcı serisinde 3 farklı renk seçeneği yer alıyor. Elmacık kemiklerinin üst kısmına, kaş kemiğinin altına ve ışıltılı görünümünü yakalamak istediğin diğer bölgelere aplikatör yardımıyla kolaylıkla uygulayacak, ışıltının miktarını dilediğin şekilde arttırarak mücevher gibi parlamanın keyfini yaşayacaksın.

• Işıltılı görünüm…
• Kremsi ve likit doku…
• Işıltılı bitiş…
• Tüm cilt tiplerine uygun 3 farklı renk seçeneği…
• Aplikatör sayesinde kolayca uygulama imkanı…

Flormar Mood Booster Blush ve Flormar Mood Booster Illuminator serilerine, tüm Flormar mağazaları, yetkili satış noktaları ve flormar.com.tr’den de ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"