Hidrasyon açısından çok zengin olan MFM Nutra Face Foam Cleansing Foam, nemi hapsetmek için bitkisel özlerle uyum içinde çalışırken, güçlü bir antioksidan görevi görür. Gözeneklerdeki kirleri ve aşırı sebumu ortadan kaldırırken, geride nemli bir his bırakarak cildi etkili bir şekilde canlandırır.

Yüz yıkama seçiminiz ile doğru rutini oluşturabilir ya da bozabilirsiniz. Ünlü eczacı Mehmet Müderrisoğlu’nun ifadesiyle temizliğin amacı “Yüzünüzdeki kiri, yağı, teri, makyajı ve diğer yabancı maddeleri temizlemek” olduğundan, iyi bir temizlik, takip edilecek etkili bir cilt bakımı rutininin zeminini hazırlar.

Nemlendiren temizleme rutini
10’a yakın botanik özle tasarlanan MFM Nutra Face Foam Cleansing Foam’un en sevilen yüz yıkama ürünlerinden biri olmasının ve sıklıkla önde gelen dermatologlar tarafından tavsiye edilmesinin nedeni, cildi gergin değil, nemli ve beslenmiş hissettirmesi.

Ciltteki tüm kirleri nazikçe temizleyen, nemlendiren ve antioksidan açısından zengin bileşenlerle dolu MFM Nutra Face Foam Cleansing Foam’u bu kadar etkili hale getiren içerdiği lavanta, kabak çekirdeği ekstresi, kayışkıran Kökü ekstresi, ardıç meyvesi özü ve elbette cadı fındığı.
Hamamelis Virginiana olarak da bilinen cadı fındığı bitkisi 1800’lü yıllardan beri güneş yanığı ve kuruluk gibi cilt kusurlarının giderilmesinde kullanılan oldukça kıymetli bitkilerden biri.

MFM Nutra Face Foam Cleansing Foam’u klasik bir temizleyiciden çok öteye taşıyan ve antioksidan özellikleriyle öne çıkan adaçayı olarak da bildiğimiz Salvia Officinalis Yaprağı ve cildi yatıştıran, içindeki hyalüronik asit ile cildin yenilenme hızını artıran Centella asiatica Leaf Extract (Kaplan otu yaprakları).

Bitki bazlı doğa doğal temizleme köpüğü, cildinizin beslenmiş, tazelenmiş ve güzelce nemlendirilmiş hissetmesini sağlamak için patentli bileşenler ve doğal yağların gücünü birleştirerek bütünsel bir temizleme deneyimi sunar.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"