Homend’in üstün teknoloji ile ürettiği Buhar Kazanlı Ütüsü Steamwork kırışıkları anında yok ediyor. Steamwork, ısı ve buharı dengeleyen teknolojisi ile ütü yapmayı keyifli bir hale getiriyor. Homend’in kırışıkları buharlaştıran teknolojisi ile ürettiği Steamwork ile ütü yapmak artık çok daha kolay olacak. Sıcaklık ayarı ve basınç belirleme seçenekleri ile ideal ısı-buhar dengesini sağlayan ütü, 1 dakika içerisinde ısınma hızına sahip. Dokunmatik dijital ekran sayesinde ütü yaparken gerekli olan önemli bilgilerine ulaşmak artık çok kolay.

Ütü yapmak artık çok keyifli
Homend Steamwork, otomatik sıcaklık özelliği ile uygun ısıyı kendisi belirleyerek, hangi kumaştan olursa olsun kısa sürede sonuç elde etme fırsatı sunuyor. Kendi kendini temizleme özelliği ile kireç oluşumunu da engelliyor. 3100W gücünde olan buhar kazanı en zor kırışıkları yok ederek, giysilerin kolayca ütülenmesini sağlıyor.1,5 litre su haznesi sayesinde ütü yaparken sık sık ara vermenize gerek kalmıyor. Farklı sıcaklık ayarları ve 6,5 bara varan basınç seçeneği sayesinde ısı ve buhar dengesini kullanıcının kontrolüne bırakıyor. İyonik tabanı sayesinde yumuşak ve ipeksi görünüm kazandıran Steamwork, otomatik kapanma ayarı sayesinde ütü kazalarının da önüne geçiyor. Üstün performanslı Steamwork’un hızlı ve kolay ütüleme özelliği sayesinde kıyafetleriniz saniyeler içinde hazır oluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"