BURSA Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) organizasyonuyla bu yıl 9’uncu kez düzenlenen Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödül Töreni gerçekleşti. Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) tarafından düzenlenen ve başarılı halkla ilişkiler projelerinin ödüllendirildiği 9. Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödüllerinde Çilek Mobilya, “Çilek Akademi” ile Kurum İçi İletişim (2020) kategorisinde ve Çilek Kupası müsabaka sponsorluğuyla da Sponsorluk İletişimi (2021) kategorisinde ödüle layık görüldü. Çilek Mobilya adına ödülü, Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Vasfiye Çilek aldı.

8. HİÇ Ödül Töreninin pandemi önlemleri kapsamında ertelenmesinden dolayı ödül alan proje sahipleri ve firmalara da ödülleri, 9. HİÇ Ödülleri töreninde verildi.

Çalışanların eğitim ihtiyaçlarının analizi ile eğitimlerin gerçekleştirilmesini sağlamak ve çalışan çocuklarına yönelik yaz okulu gibi çalışmaların yapılması amacıyla 2009 yılında kurulan Çilek Akademi, 8. Hiç Ödülleri kapsamında Kurum İçi İletişim kategorisinde birinci oldu. Çilek Mobilya; çalışanlarına, çalışan çocuklarına ve iş ortaklarına yönelik ve onlarla birlikte katma değer yaratmak amacıyla kurduğu Çilek Akademiyle, motivasyon, eğitim, sosyal ve kişisel gelişim etkinliklerini tek çatı altında toplayarak başarılı projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Bu yıl ise Çilek Kupası sponsorluk çalışması ile sponsorluk iletişimi kategorisinde birinci olan Çilek Mobilya, ‘Düşle’ mottosundan yola çıkarak çocukların hayal gücü ve kişisel gelişimine katkıda bulunacak spor dalları ve etkinliklerde Çilek markası olarak yer almaya devam edecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"