Korunma Altında Yetişen Gençler ve Koruyucu Aile Derneği KALBEN, 2016 yılında “Bir Çocuk Yetişir, Tüm Dünya Değişir” sloganıyla çıktığı yolda; çocukların yüzlerini güldürmek ve onlara yeni ufuklar açmak için etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Yaptığı işbirlikleri ile korunma altındaki çocukların gelişimlerini destekleyici, nitelikli ve sürdürülebilir eğitim almasını sağlayan KALBEN Derneği, bu sefer de ünlü Aile Danışmanı, Sosyolog ve aynı zamanda da derneğin gönüllü eğitmeni olan Aydan Ermiş ile bir araya gelerek yepyeni bir kampanya başlatıyor.

Gelirinin tamamı Kalben Derneği’ne bırakılacak bu bağış kampanyasına katılan hayırseverler, aylık 100 TL’lik bağış ile sekiz oturumluk Nefes Egzersizi dersine katılma hakkı kazanıyor.

Dersler her hafta Salı ve Perşembe günleri online olarak sabah 10:00 – 10:40 arası gerçekleştirilecek.

Kampanya, hem kendilerine nefes aldıracak hem de bir çocuğun hayat yolculuğunda rahat bir nefes almasına katkı sağlayacak gönüllü desteğini bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için www.aydanermis.com

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"