Cildin gençlik ışıltısı ve parlaklık kazanmasına destek olmak için üretilen “Luminesce Gündüz Nemlendirici Kompleks” nemini kaybetmiş kuru ciltleri besliyor, ayrıca içeriğindeki 30 SPF ile güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Ürünlerini dünyanın dört bir köşesinde distribütörleri ile tüketicilerle buluşturan Jeunesse Gllobal, Luminesce Gündüz Nemlendirici Kompleks ile günlük bakım rutininizin ihtiyaçlarına cevap verirken, gençlik ışıltısının ve parlaklığının korunmasına da destek olup yıpranmaya “dur” diyor. Dermatologlar tarafından geliştirilen bu mucizevi ürün cildinizin daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme sahip olmasını destekliyor.

Günün yoğun temposuna hazırlanmak için bakım rutininin olmazsa olmazlarından Luminesce, içeriğindeki elma, karpuz, mercimek özleri, kırmızı yosun özü, A vitamini kompleksi ve C vitamini ile cildinizin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olurken, SPF 30 ile de cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"