İzmir Körfezi’ne hâkim manzarasıyla misafirlerini büyüleyen İzmir Marriott, 23 Nisan coşkusunu çok özel bir etkinlikle taçlandırıyor. 23 Nisan günü gerçekleşecek resim atölyesinde Type&Joy Sanat Atölyesi’nin kurucusu Gülşah Taşkend ile bir araya gelecek olan minikler birbirinden güzel İzmir resimlerine imza atacaklar.

Denize sıfır konumda, Alsancak ve tarihi Kemeraltı’na yürüme mesafesinde yer alan İzmir’in yenisi İzmir Marriott, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediği resim atölyesi ile bayram coşkusunu uzun uzun yaşamak isteyen çocuklara keyifli bir aktivite imkânı sunuyor. 23 Nisan günü Type & Joy Sanat Atölyesi’nin kurucusu Gülşah Taşkend ile gerçekleşecek resim atölyesinde çocuklar akrilik boylar ile hayallerindeki İzmir’i resmederken, atölye için özel olarak hazırlanmış dev kurabiye ve taze sıkılmış meyve suyunun da tadını çıkaracaklar. Minik misafirlerin ebeveynlerine ise bir adet çay ya da kahve ve cheesecake ikram edilecek.

6 yaş ve üzeri sınırlı sayıda çocuğun ağırlanacağı resim atölyesi 23 Nisan günü 11.00 ve 13.30 olmak üzere iki alternatif saatte gerçekleşecek ve 90 dakika sürecek. Atölyeye katılım ücreti her bir minik misafir için 245 TL olacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"