“Çocukların Festivali”, Türkiye’nin ilk “Çocuk Sanat, Bilim, Eğlence Festivali” ardından 4. kez, “Yeni Yıl Masalı”yla aileler ve çocuklarla buluşuyor. Zorlu PSM ev sahipliğinde gerçekleştirilecek “Türkiye’nin İlk Yeni Yıl Çocuk Festivali” 17-18 Aralık’ta sınırsız eğlence, yaratıcı atölyeler ve birbirinden renkli sürprizlerle masal gibi büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor.

50’den fazla sürpriz etkinlik
Çocukların masal dünyasına özel kaydırakla giriş yaptığı festivalde; dev dekorlar, yılbaşı temalı atölyeler, yılbaşı orkestrası, lisanslı kostüm karakterler, dans ve tiyatro gösterileri, sahne etkinlikleri, illüzyon gösterileri, sanat atölyeleri, yüz boyama, hediyelik ürünlerin satıldığı kutup ekspresi yılbaşı treni, kukla show’ları, birbirinden eğlenceli fotoğraf alanlarının yer aldığı 50’den fazla sürpriz etkinlik, aileleri ve çocukları bekliyor.

Sihirbaz Okulu, Warner Bros, Cartoon Network katkılarıyla sevilen karakterlerin ve gösterilerin yer alacağı festivalde ayrıca Süper Patates ve Kaçak Bezelye’nin yılbaşı özel tiyatrosu da çocuklarla buluşacak.

Otizmli çocukların hayallerine destek
İki gün sürecek festivalden elde edilen gelirin bir bölümü otizmli çocukların eğitimine destek olmak ve yeni yıl hayallerini gerçekleştirmek için Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak.
Siz de bu büyülü masalı yaşamak istiyorsanız, biletler passo’da.

www.cocuklarinfestivali.com

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"