Çocuklarımızın evlerinden uzakta hijyenlerini sağlamaları ebeveynlerin en önem verdiği konuların başında geliyor. Pandemide giderek artan temizlik ihtiyacı için dezenfektan mendillerden suda çözünebilir tuvalet kağıtlarına kadar çocuklar için birçok alanda ıslak mendil üreten Hops ile miniklerin sağlığı korunuyor. Her yaştan tüketicinin cilt sağlığına büyük önem veren ve son teknoloji laboratuvarlarında gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla yenilikçi ürünler sunan Hops markası, çocuklar için de evlerinden uzakta temizlik sağlıyor.

Hops markasının çocuklar için geliştirdiği “Kids Islak Tuvalet Kağıdı”nı çocuklarınızın çantalarına yerleştirip hijyenlerini sağlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Kağıt özelliğine bağlı olarak suda çözülebilir ve klozete bir kerede arka arkaya iki tane atılabilen tuvalet kağıdı, bu özelliğiyle doğayı korurken ebeveynlerin de en büyük yardımcısı oluyor.

100% doğal kökenli liflerden geliştirilmiş olan ürün, pH bakımından cilde uygundur ve cildi tahriş etmez. Renkli ambalajı ve tatlı meyve kokusuyla çocuklara tuvalet alışkanlığı kazandırırken kötü kokuların da önüne geçmektedir. Dermatolojik olarak test edilen ürün, papatya ekstraktı ile cildi tazeler ve nemlendirir.

Dezenfektan ve antibakteriyel mendil ile temizlik
Ebeveynlerin, çocukların çantasından eksik etmeyecekleri bir diğer ürün de dezenfektan mendilleri olacaktır. Virüsleri, bakterileri ve mantarları 1 dakikada öldüren Hops dezenfektan mendilleri, ciltte iritasyona neden olmaz. Hops antibakteriyel mendiller de bakterilerin % 99’unu öldürürken bakterilere karşı cildin etkin olarak korunmasına yardımcı olur.

Pandemiyle birlikte dijital ağını güçlendiren Sapro’nun tüm ürünlerine hops.com.tr; trendyol.com; hepsiburada.com ve n11.com dahil birçok online satış kanallarından ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"