GUESS, yeni ve özel GUESS HOME koleksiyonuyla sadece gardırobunuza ışıltı katmakla kalmayıp 360 derece anlayışıyla evinizin tamamı için de eşsiz GUESS ihtişamını taşıyan çok yönlü parçalar sunuyor.

Bu koleksiyondaki yeni yastık ve battaniyeler, markanın döngüsel modaya ve çevreyi korumaya olan bağlılığını sürdürecek şekilde tamamen çevre dostu malzemelerden yapılıyor. Ayrıca bu yastık ve battaniyeler için kullanılan tüm kürkler, geri dönüştürülmüş biyosentetik malzemelerin yanı sıra suya gerek duymayan ve de karbon ve ekolojik ayak izini önemli ölçüde azaltan çevre dostu DyeCoo teknolojisiyle üretiliyor.

GUESS Kreatif Direktörü Paul Marciano yeni koleksiyon hakkında şöyle konuştu: “Müşterilerimize zengin bir ev dekor koleksiyonu sunacağımız için çok heyecanlıyız. Bu yeni koleksiyon, GUESS markasının ve yaşam tarzının ruhunu tam olarak yansıtan, sürdürülebilir ev aksesuarları portföyümüzü daha da genişletmeye yönelik planlarımızın yalnızca ilk ayağını oluşturuyor.”

Antik Yunanistan ve Roma’nın pastel renklerinden, seramikten, Westwood’dan, Art Deco akımından ve doğadan ilham alan bu yeni koleksiyon, markanın köklü geçmişindeki vintage motifleri, logoları ve fikirleri değerlendirerek birçok özel baskı ve tonla bezeli şık yastık ve battaniyeler sunuyor.

Dokunma duyunuzu harekete geçiren şık materyalleri derleyen bu çift taraflı yastık ve battaniyeler, uzun ve kısa suni kürklerin ve ipeğimsi kumaşın ahengiyle canlanıyor. Egzotik desenleri ve göz alıcı logolardan zarif nötr tonlara ve retro baskılara kadar uzanan bu çok yönlü koleksiyon, iddialı, klasik veya abartısız her tarza uygun olacak şekilde tasarlandı.

Yastıklar, kare yastık (50 x 50 cm) ve dikdörtgen olmak üzere iki farklı şekilde sunuluyor. Battaniyeler ise sadece tek boyutta satılıyor (180 x 150 cm).

Aralık 2021 ile beraber ikonik “G” logosu veya Peony logosu gibi belirgin GUESS motifleriyle dolu şık kokulu mum serisi de GUESS’in yeni koleksiyonları arasındaki yerini aldı. Hassas bir şekilde üretilmiş el oyması cam içerisindeki özel Zebra mumunun yanı sıra altın baskılı çıkartma tekniğiyle süslenen camda sunulan gösterişli G Logolu mum da müşterilerimize sunulan ürünler arasında. Bu sanat eseri edasındaki mumlar söndükten sonra bile evin her köşesini güzelleştirmeye devam ediyor.

Koleksiyon, Fas Çarşılarından ilham alan canlandırıcı nane ve kişniş notaları, Double Delight ve Piaget Gülleri gibi zarif çiçekler, Tahiti Vanilyasının sıcak aroması veya Karamelin rahatlatıcı etkisi gibi her biri GUESS’e özel olarak seçilmiş birçok farklı kokuyla ambiyansı güzelleştiriyor.

En yüksek kalitede balmumundan yapılan bu uzun ömürlü mumların küçük olanları 35 saate kadar, daha büyük olanları ise 100 saate kadar yanabiliyor.

Zarif bir hediye paketiyle gelen yeni mum koleksiyonu, klasik nötr ve pastel tonlardan gösterişli altın rengine ve canlı ana renklere kadar uzanan paleti ile evinizi tamamlarken, aynı zamanda harika bir hediye seçeneği sunuyor.

Eylül 2021’de satışa sunulan GUESS HOME koleksiyonundaki parçaları Guess.eu’ dan, seçili mağazalardan alabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"