Collagen Vital Beaute; Hyaluronik asit ve C vitamini ile ilişkili saf deniz kolajeninin gücü; eşsiz parlaklık ve cilt kalitesi için ideal bir kombinasyon sunuyor! Collagen Vital Beaute, hem iç güzelliğinize hem de dış güzelliğinize çifte etkisi ile dikkat çekiyor. Collagen Vital Beaute ile güzelliğinizi korumak, cildinizi korumak ve yaşlanmanızı önlemek için yüksek oranda kolajen içeriği sunuyor. Düzenli kullanım ile 15 günlük veya 1 aylık kür, cildi canlandırma ve sarkmaları önlemede etkili bir çözüm sağlıyor.

Dolgunlaştırıcı etkisi ile kırışıklıkların doldurulmasını hızlandırıyor. Özel molekül, doğal kapasitesi ve içeriğindeki hyaluronik asit ile yüksek oranda cilde elastikiyet sağlıyor. Collagen Vital Beaute, içeriğindeki biopeptitler ile cildin kolajen ağını güçlendiriyor. Cildin sarkmasına ve kuruluğuna karşı savaşmak için gerekli olan kolajen yoğunluğunun yeniden kazanmasını sağlıyor. Collagen Vital Beaute; doğal kaynaklı C vitamini ile güçlü bir antioksidan. Cilt hücrelerini UVA, kirlilik, güneş vb. dış etkenlere karşı kalkan etkisi sayesinde cildin yaşlanmasını yavaşlatıyor. C vitamini vücut sağlığı açısından oldukça önemli bir vitamin kaynağı. Collagen Vital Beaute’nin antioksidan gücünü artırmak ve cildin bariyerini korumak için C vitamini içeriği ile birlikte Çinko da içeriyor.

Collagen Vital Beaute, içeriğindeki Biopeptitler, C vitamini, Hyaluronik asit ve Çinko ile tüm bu temel bileşenleri cildi gerginleştirmek ve cildi hem içten hem dışarından gözle görülür derecede nem desteği sağlıyor. Collagen Vital Beaute, içindeki 8000 mg saf balık kolajeni ile yaşlanma karşıtı formülü ve diğer bileşenleri ile cildinizin vazgeçilmez dostu olacak!

Yaşlanma karşıtı, yenileyici içeriği ile sağlığınızı yeniden keşfedeceğiniz Collagen Vital kolajenleri temiz içeriği, Fransız teknolojisinin özel formülleri, çevreye duyarlılığı, kolajen dozunun yüksekliği, saf, korucuyu, katkı maddesi içermemesi, OMG bakımından zengin balıkların sadece derilerinden elde edilen %100 saf balık kolajeni içermesi gibi pek çok farklı özelliği bir arada sunuyor.

Collagen Vital ürünleri Saf Marin Kolajendir ve toz formdadır. Sektörün kolajen dozajı en yüksek ürünü olması da en önemli özelliklerinden biridir!

Doktorlar tarafından tavsiye edilen ürünlerimizi online web sitemizde bulabilirsiniz…

www.vitaldermo.com

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"