Sevgililer Günü için geri sayım başladı. Kadınlar için olduğu kadar erkekler için de en doğru hediyeyi seçmek oldukça önemli. Lider kişisel bakım markası Remington’ın ürünleri yılın en romantik gününde her zamankinden daha göz alıcı ve etkileyici görünmek isteyenlerin kendisi için ama henüz hediye seçemeyenlerinse sevgilisi için en güzel hediyeleri sunuyor. Sevgililer Günü kapıda! Eğer henüz hediyenizi seçmediyseniz ya da o güne nasıl hazırlanacağınızı planlamamışsanız, bu özel güne kendinizi Remington ile en güzel şekilde hazırlayabilir ya da aşkınızın kendini dünyanın en özel sevgilisi gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Lider kişisel bakım markası Remington, özel yenilikçi saç ve sakal şekillendirici ürünleriyle erkeklere, saçı koruyan ve sağlıklı şeklindiren üstün teknoloji ürünleriyle kadınlara birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Öncelik kadınların
Her özel gün gibi Sevgililer Günü hazırlığı en çok kadınlar için uzun uğraşlar anlamına gelir. Hediye ve kıyafet seçimi, mekana uygun hazırlık ve en önemlisi en değerli aksesuar olan saçlar. Teknolojide yeni bir dönem açan Remington Hydraluxe Pro Saç Kurutma Makinesi, yıkanıp çıktan sonra saçları kurutma esnasında nemine göre kendiliğinden ısı ayarı yapabilme özelliğe sahip. Hızlı hazırlanmak ama bu arada pürüzsüz ve ışıltılı saçlar tasarlamak istiyorsanız Hdyraluxe Pro tam size göre bir ürün. Shine Therapy serisi ise, saçların ışıltısına ışıltı katacak bir görünüm kazandırmak üzere tasarlanmış. Seride kurutma makinesi, saç maşası, düzleştirici ve saç fırçası seçenekleri bulunuyor. Bu modelin en önemli özelliği besleyicilik özelliği bulunan ‘Argan Yağı’ mucizesine sahip olması. Böylece saçlar olduğundan daha parlak ve gösterişli oluyor.

Sorunsuz tıraş, etkileyici görünüm
Remington’da erkekler için de sayısız alternatif var. Kullanıcılarının talep ve ihtiyaçları doğrultusunda üstün teknolojiyle geliştirilen çok fonksiyonlu Omniblade serisi, yeni özel kesim ve dokulu bıçak dizaynı ile pürüssüz bir tıraş deneyimi sağlıyor. Diğer tıraş makinelerinden farklı olarak 0,15 mm kısalıktaki ince tüylerde dahi etkili olabilen Omniblade, hem keyifli hem de son derece pratik ve konforlu bir tıraş imkanı sunuyor. Üstelik 5 yıla kadar dayanan bıçakları ile sürekli bıçak değişimi derdini ortadan kaldırması da cabası. T-Serisi Ultimate Hassas Sakal Kesme Makinesi ise Sevgililer Günü’ne hazırlanan bakımlı erkeklerin bir numaralı kurtarıcısı. Sakal, saç çizgisi veya enseyi kusursuz bir şekilde kısaltmak ve şekillendirmek için tasarlanan T-serisi, rahat kullanımı ve 8 farklı tarağı sayesinde istenilen tarza imkan sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"