Daha sağlıklı bir cilt için doğallığı bilimin gücüyle birleştirerek klinik olarak kanıtlanmış çözümler vadeden Aveeno, 60 yılı aşkın süredir hassas ve kuru ciltleri rahatlatmak ve korumak için benzersiz yulaf formülünün gücünü ortaya koyuyor. Yulaf unu, yulaf özü ve yulaf yağından oluşan prebiyotik 3’lü yulaf kompleksi ile cilt doğal mikrobiyomunu düzenlerken anında rahatlama sağlayan Aveeno ürünleri sizi sadece bir günde daha sağlıklı bir cilde kavuşmaya davet ediyor.

Aveeno ailesinde farklı cilt ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler sunan dört seri bulunuyor. Cildi temizleyen, nemlendiren, yatıştıran ve koruyan prebiyotikli 3’lü yulaf kompleksinin ve seramidin başrolde olduğu Dermexa serisi, atopiye yatkın ciltlerde uzun süreli rahatlama ve nemlendirme sağlarken cilt bariyerini onarıyor ve yatıştırıyor. Çok kuru ve kaşıntıya yatkın cildin ihtiyaçlarına yönelik Rahatlatıcı seri, cildin doğal nem bariyerini güçlendiriyor, mikrobiyom dengesine destek oluyor ve kuruluğa bağlı kaşıntıyı hafifletiyor. Günlük Nemlendirici seri, normal, kuru ve hassas ciltleri rahatlatıyor ve uzun süreli nemlendirme sağlıyor. Doğal yulaf özü içeren Aveeno Baby, yeni doğandan itibaren hassas bebek cildinin bariyerini güçlendirirken en etkili günlük bakım rutinini sunuyor.

Yulaf formülünün gücüyle 60 yılı aşkın süredir hassas ve kuru cildi rahatlatan ve koruyan Aveeno ürünleri Türkiye’de sizlerle buluşuyor! Ürünlere ulaşabileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/aveeno/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"