Dünyanın bir numaralı el blender’ı markası Braun, yeni el blenderı serisi Multiquick 7’de bir araya getirdiği benzersiz iki teknolojisi; Kolay Smartspeed ve ACTIVEBlade ile mutfaklara taze bir soluk getiriyor. Kullanıcılarına kusursuz bir deneyim sunmak isteyen dünyanın bir numaralı el blender’ı markası Braun, Multiquick 7 serisinde yenilik, tasarım, kalite ve çeşitlilik olarak belirlediği dört başarı anahtarını ön plana çıkararak mutfaklarda yerini alıyor.

Blender dünyasında daha önce görülmemiş iki özellik ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatmaya hazırlanan Braun, Multiquick 7 serisi ile birlikte ACTIVEBlade ve Kolay Smartspeed özelliklerini kullanıcılarına sunuyor. ACTIVEBlade teknolojisi kullanıcıların mutfaktaki en sert malzemeleri bile kolayca parçalamasını sağlarken, Kolay Smartspeed özelliği ise her kullanıcıya blender hızını ayarlayabilme özgürlüğünü tanıyor. İki benzersiz özelliği bünyesinde buluşturan Braun, daha işlevsel ve daha pratik bir deneyimi mutfaklara taşıyor.

Multiquick 7 Serisi ile mutfakta kesilemeyen ürün derdine son
Dünyada bir ilk olan ve her ürünü kolayca parçalama kolaylığı sağlayan benzersiz ACTIVEBlade teknolojisi kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmak için Multiquick 7 serisinde yerini alıyor. ACTIVEBlade teknolojisi ile mutfakta fındık, çikolata, hindistan cevizi veya kesilmesi zor olan diğer sert malzemeler kolaylıkla doğranabiliyor. ACTIVEBlade teknolojisi, oynar bıçağı sayesinde en sert malzemeleri bile kolayca parçalamasına yardımcı olurken %250 daha aktif kesme yüzeyi sağlıyor. * Bu özelliği ile Multiquick 7 serisi kullanıcısına benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Dünyanın ilk akıllı hız teknolojisi
El blenderi teknolojisinde bir ilke daha imza atan Braun, yeni Multiquick 7 serisinde Kolay Smartspeed isimli yeniliğini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kolay Smartspeed teknolojisi sayesinde el blenderinde önceden tanımlanmış bir hız ayarı bulunmuyor. Her kullanıcının sezgileriyle hareket ederek ürünün hızını ayarlayabilmesini sağlayan Kolay Smartspeed özelliği ile kullanıcılar ürünlerin parçalanma derecesine kendileri karar verebiliyor. Bu sayede Braun kullanıcılarını hayal ettikleri sonuca bir adım daha yaklaştırıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"