Okaliptüs yağı içeren Defans Protect ailesi ile yaz boyunca cildiniz koruma altında… Yaz mevsimi güzel havaları ve keyifli anları beraberinde getirse de bu keyif istenmeyen eşlikçiler nedeniyle yarıda kalabiliyor. Yazın görünmez kahramanı Defans Protect, okaliptüs yağı içeriğine sahip, açık havada 6 saat etki sağlayan formülüyle yaz boyu ailelerin en büyük yardımcısı oluyor.

Yazın artış gösteren sivrisinek, karasinek ve kene gibi hayvanlar, keyifli anları ısırıklarla bölebiliyor. Sivrisineklere karşı etkin ve güvenli çözümler sunan Defans Protect Losyon ve Sprey, bu yaz da ailelerin görünmez kahramanı oluyor. Defans Protect, okaliptüs yağı içeren cilde dost formülüyle açık havada 6 saat etki sağlıyor. Ebeveynlerin yaz boyunca en büyük yardımcısı olan ürünü, tüm aile güvenle kullanabiliyor. Annelere 2 yaş sonrası çocukları için gönül rahatlığı ile kullanımı tavsiye ediliyor.

“Sineklere Karşı Sağlam Defans” sağlayan Defans Protect Losyon ve Sprey, sivrisinek, karasinek ve kenelere karşı etkisiyle yüze ve tüm cilde rahatlıkla uygulanabiliyor, cildi tahriş etmeden, sağlıklı, hızlı ve etkin bir koruma sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen Defans Protect Sprey ve Losyon ile bu yaz keyifli anlarınız yarıda kalmıyor.

Defans Protect Sinek Kovucu Losyon ve Sprey’e eczane, süpermarket, e-ticaret, parfümeri kanallarından ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"