Revolution ve Lovely’nin Heyecan Veren Yepyeni Ürünleriyle Tanışın! Revolution ve Lovely Ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!  Watsons’ın sevilen markalarının yepyeni ürünlerini deneyimlemeye hazır mısınız? Lovely’nin bal kokulu Honey Bee makyaj serisi ve Revolution’ın alışılagelmişin dışında bir ambalaj tasarımına sahip maskarasıyla muhteşem bir makyaj deneyimi yaşayın!

Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti 
Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti ile göz alıcı bakışlar! Yoğun pigmentli, eşsiz ve orijinal 7 farklı renk seçeneği sunan Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti ile muhteşem bir göz makyajı deneyimine hazır olun! Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti’nin sıcak tonlardaki mat ve ışıltılı far seçenekleri ve kolay uygulama sağlayan yumuşak yapılı formülü sayesinde etkileyici bakışlara sahip olun!

Lovely Honey Bee Let It Bee Allık
Lovely Honey Bee Let It Bee Allık Serisi ile makyajınıza muhteşem bir dokunuş yapın! Lovely Honey Bee Let It Bee Allık Serisi, bal özlü içeriğiyle kadifemsi bir bitiş sağlar. Kolay uygulama sunanhafif yapısıyla ciltte eşit dağılım sağlayarak kusursuz bir görünüm sunar. Pembe ve şeftali tonlarında 3 farklı renk seçeneği sunan Lovely Honey Bee Let It Bee Allık Serisi tüm makyajlarınızın vazgeçilmezi olacak!

Lovely Honey Bee Bumblebee Likit Aydınlatıcı 
Lovely Honey Bee Bumblebee Likit Aydınlatıcı ile güneş bronzluğu etkisi! Bronz tonlarda doğal bir ışıltı sağlayan Lovely Honey Bee Bumblebee Likit Aydınlatıcının, içeriğindeki bal özünden gelen bal kokusu ile bronz ışıltının keyfini çıkarın!

Lovely Honey Bee Beebread Sabitleyici Pudra 
Lovely Honey Bee Beebread Sabitleyici Pudra ile makyajınıza kusursuz son dokunuşu yapın! Lovely Honey Bee Beebread Sabitleyici Pudra göz altındaki koyu halkaları ve yorgunluk belirtilerini kapatmaya yardımcı olur. Sarı alt tonlu Lovely Honey Bee Beebread Sabitleyici Pudra’yı kusursuz bir makyaj bitişi sağlamak için çantanızdan ayıramaycaksınız!

Revolution 5D Lash Pow Volume Maskara
Click … Pop … POW!
Revolution’ın yeni 5D Lash Pow Maskarası ile tanışın! Özel tasarlanmış fırçasıyla kirpikleri uzatan ve hacim kazandıran Revolution 5D Lash Pow Maskara ile kipiklerinizde 5D etkisi!bir üst seviyeye taşıyın! Üzerine basılarak açılan aplikatörü sayesinde ürünün havayla temasını minimuma indiren Revolution 5D Lash Pow Maskara, maskaranızı uzun süre kurumadan kullanmanıza olanak sağlar. Revolution 5D Lash Pow Maskara’nın yenilikçi ve kalıpların dışına çıkan ambalaj tasarımı ve güçlü fırçasıyla kirpiklerinizi baştan yaratın!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"