Mutfakta hayatı kolaylaştıran Homend, MyBaby1002H Biberon Isıtıcı ile annelerin içini rahatlatıyor. Evinizin göz bebeği bebekler Homend teknolojisi ile sağlıklı beslenirken anneler için de biberonları steril hale getirmek zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile hayatınızı kolaylaştıran Homend, MyBaby 1002H Biberon Isıtıcı ile anneleri, biberonları steril etme derdinden kurtarıyor. Yeni doğan bebekler biberona karşı oldukça hassastırlar. Besin değerini koruyan bir teknolojiye sahip olan MyBaby 1002H Biberon Isıtıcı, buzluktan çıkan sütün buzunu çözerken besin değerini de koruyor.

Eşsiz tasarımıyla tüm biberonlar için uygun
Homend’in Mybaby 1002H Biberon Isıtıcısı 25 dakikada bebeğinizin biberon ve emziğini sterilize eder, ayrı bir sterilizasyon cihazı kullanmanıza gerek bırakmaz. Biberon ısıtıcısının kaldıraç sepeti hem dar hem de geniş biberonlara uyumlu olacak şekilde tasarlanmış bulunuyor. Sterilizatörün eşsiz modüler tasarımı sayesinde tüm boyuttaki biberonları ve aksesuarları esnek bir şekilde yerleştirebilir ve kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Hızlı süt ısıtma özelliği ile sütü 3 dakikada ısıtan cihaz, ideal boyutuyla yer kaplama sorunu yaşatmıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"