70 farklı spor dalında amatörden profesyonele, çocuktan yetişkine, her bütçeye uygun spor ekipmanları, spor tekstilleri ve aksesuarları sunan Decathlon, Türkiye’deki 34 mağazasında 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramına özel kaçırılmaz bir spor festivali düzenliyor.

Decathlon mağazalarında gerçekleşecek olan spor festivali, 19 Mayıs günü gün boyunca sürecek. Mağazadan mağazaya etkinlikleri değişiklik gösterecek olan festivalde frizbi yarışması, gol atma yarışması, masa tenisi turnuvası, çember çevirme yarışı, yavaş bisiklet sürme yarışı, çadır açma-kapama yarışması, tırmanış duvarı etkinliği, tenis dersi, ok atma dersi,trambolinde zıplama,, spinning, pilates, cross feet, boz, kick box, karate, hip-hop, ritim grubu, eskrim, binicilik, kaykay gösterisi, zumba gibi çeşitli aktiviteler ve ödüllü yarışmalar yer alacak.Yeni sporlar denemek, keşfetmek, ailece spor ve eğlence dolu bir gün geçirmek için bu festivali kaçırmayın!

Festival coşkusunu Decathlon Türkiye Instagram hesabından ve mağaza hesaplarından canlı olarak takip edebilirsiniz.

Katılım ücretsiz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"