Günümüz ebeveynleri, bebeklerinin güvenliği için doğduğu ilk andan itibaren birtakım önlemler almaya başlıyor. Onun her anında yanında olmak, olamasa da iletişimde kalmak için gerekli tüm teknolojik araç gereçleri edinmek, anne ve babaların en büyük öncelikleri arasında. Özellikle yeni doğan bebeğe sahip her evde bulunan bebek telsizleri, bu listenin en başında yer alıyor. Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell’in WMA420 Dijital Bebek Telsizi, sahip olduğu dijital kablosuz teknoloji ile bebek ve ebeveyn arasındaki mükemmel berraklıktaki iletişimin sağlanmasında tercih ediliyor.

Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell’in WMA420 Dijital Bebek Telsizi, bebek ve ebeveynler arasındaki bağın ayrılmaz bir parçası. Bebek telsizleri, ebeveyn ve bebek arasındaki mesafeyi ortadan kaldırırken aynı zamanda iletişim kurmak için anne ve babaların sıklıkla yararlandığı bir cihaz haline geldi. Dijital telsizler sayesinde, bebeğini uyutan anne telsizi yanına alarak gönül rahatlığıyla kendine vakit ayırabiliyor ve bebeğini sık sık kontrol etmek zorunda kalmayarak zamandan tasarruf ediyor. WMA420’nin başka telsizlerle karışmasını veya elektronik cihazlardan etkilenmesini önleyen dijital DECT teknolojisi, yüksek güvenlik sağlamasının yanı sıra parazitleri ve hat karışmalarını ortadan kaldırarak ebeveynlere mükemmel ses kalitesi sunuyor. Kanal sayısında bağımsız bir şekilde otomatik olarak en uygun kanalı seçen dijital telsiz, sesin karışmasına, eko yapmasına ya da cızırtı oluşturmasına izin vermiyor. 300 metre geniş çekim mesafesi ile evinde özgürce dolaşan ebeveynlerin aklı bebeklerinde kalmıyor.

Bebeklerin güvenilir uyku arkadaşı
Weewell’in WMA420 Dijital Bebek Telsizi, karşılıklı konuşma özelliği sayesinde ebeveyn ünitesinde bulunan konuşma butonu aracılığıyla sesi bebeğe iletebiliyor. En doğal haliyle iletilen ses, bebeğe yalnız olmadığı hissini veriyor. WMA420’nin içindeki sakinleştirici ninniler bebeği rahatlatarak daha rahat uykuya dalmasına yardımcı oluyor. Telsizin gece ışığı özelliği, herhangi bir ilave aydınlatmaya ihtiyaç duymadan odayı bebeğin huzurlu hissedeceği loş bir ortam haline getiriyor. Weewell Dijital Bebek Telsizi’nin sahip olduğu bir diğer özellik olan ortam sıcaklık sensörü ve alarm, oda sıcaklığının belirli bir seviyede sabit kalmasına yardımcı oluyor. Bebeklerin ortamdaki değişkenlerden yetişkinlere göre daha fazla etkilenmesi nedeniyle sıcaklık kontrolünün rahatça sağlanabilmesi için eklenen bu özellik, sıcaklığın belirli bir aralık dışında kalması durumunda ikaz veriyor. Weewell WMA420 Dijital Bebek Telsizi, bebeğin güvenilir uyku arkadaşı olarak ebeveynlerin en büyük yardımcısı.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"