Şurda bayram sofrasını hazırlamaya ne kaldı? Tüm ailenin bir araya geldiği bayram sofralarında Thermomix ile daha lezzetli ikramlarda bulunmak istemez misiniz? Benzersiz özellikleri sayesinde besin değerini kaybetmeden sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirmekle birlikte, hızlı ve kolay kullanımı sayesinde ise kendinize kalan zamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bayram vesilesiyle bir araya gelen aileler, paylaşımın, özlem gidermenin ve geniş sofralarda lezzetli yemekler yemenin tadına doyasıya varıyor… Konuk ağırlayanların mutfakta işlerini kolaylaştıran Thermomix, lezzet garantili yemekler vaat ediyor…

Çeşitli yemek tariflerini parmağınızın ucuna kadar getiren dijital mutfak aleti, besin değerini kaybetmeden sağlıklı ve lezzetli yemekler pişiriyor, hızlı ve kolay kullanımı sayesinde annelerin zamanını keyifle değerlendirmesini sağlıyor.

12 mutfak aletinin yaptığı işi yapabilen çok fonksiyonlu dijital mutfak aleti Thermomix, gıdaları besin değerlerini kaybetmeden, doğruyor, karıştırıyor, yoğuruyor ve pişiriyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"