Mayo ve bikini modelleriyle plajların vazgeçilmezleri arasında yer alan Direct Message, şimdi de yeni nesil “Saç Bakım Serisiyle” doğal ve kolay bakımın adresi oluyor. Saç Bakım Maskesi, Saç Şekillendirici Krem, Elektriklenme Karşıtı Sprey’in yer aldığı “Saç Bakım Serisi” ile en kısa zamanda saçlar özgürlüğüne ve güzelliğine kavuşuyor.

Moda ve Stil Danışmanı Deniz Marşan’ın markası Direct Message, plaj giyimindeki başarısı sonrası şimdide saç bakım ürünleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Güzel saçlara kavuşmak için harcanan zamana karşı bir tavır sergileyen Direct Message Saç Bakım Serisi, kısa zamanda etkili sonuçlara ulaşmak isteyenler için tasarlandı. Hayatın akışına hızlı ayak uyduran Yeni Nesil Saç Bakım Serisi Direct Message, böylece zamandan tasarruf sağlayarak saçların çabasız ve doğal güzelliğini gözler önüne seriyor.

Direct Message Saç Bakım Serisi: Yıpranmış ve yavaş uzayan saçları yeniden yapılandırmada etkili olan Saç Bakım Maskesi, saçınızı ağırlaştırmadan şekil vermenize yardımcı olan çok yönlü Saç Şekillendirici Krem, elektriklenme karşıtı formülüyle saçı anında kusursuzlaştıran ve şekillenmeye hazır hale getiren aynı zamanda UV koruması sayesinde güneşin zararlarından da koruyan Saç Spreyi ile saçlarınızın özgürlüğünü yeniden tanımlıyor.

Direct Message Saç Bakım Serisine directmessage.com.tr ve Watsons mağazaları ve watsons.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"