L’unica’dan zarif ve sade tasarımıyla göz dolduran yeni Enjoy Oturma Grubu Stiliyle dış mekânlarda havalı bir duruş sergiliyor… Fonksiyonel tasarımları ve üstün kalitesiyle açık hava mekânlarında fark yaratan L’unica, yeni tasarımı Enjoy Oturma Grubu ile maksimum konfor vadediyor. Zarif ve sade dizaynıyla bahçe, balkon ve teraslarınıza sımsıcak bir atmosfer katacak Enjoy Oturma Grubu, uzun süren keyifli sohbetlerin de vazgeçilmez parçası olacak.

Sıradışı çizgisiyle açık hava mekânlarında adından sıkça söz ettiren L’unica, 2022 koleksiyonunda yer alan Enjoy Oturma Grubu ile bahçe, balkon ve teraslarınızı havalı bir görünüme kavuşturuyor. Zarif ve sade tasarımıyla göz dolduran Enjoy Oturma Grubu, açık hava mekânlarında üst düzey konfor yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor. Siyahın dominant etkisini ahşabın yumuşaklığıyla buluşturan Enjoy Oturma Grubu, atmosferiyle de bulunduğu ortamlara sıcak ve samimi bir görünüm kazandırıyor.

Uzun saatler sürecek keyifli sohbetlerin eşlikçisi olmaya aday L’unica Enjoy Oturma Grubu’na markanın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom mağazasından ulaşmak mümkün.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"