Rüzgârlı ve yağışlı havalarda elektriklenen saçlar, birçok kadının ortak sıkıntısı. Siz de elektriklenip kabarmayan, neme doymuş, dolgun ve pürüzsüz saçlar istiyorsanız, yeni çıkan OGX Kukui Yağı serisini mutlaka denemelisiniz. Antik Hawaii kokularından kukui fındığı yağı içeren OGX Kukui Yağı serisinin formülü, saçınızın nemli havaya karşı elektriklenmeden, çok yumuşak ve parlak olmasına yardımcı olur.

Yılın 12 ayı saçları nemli iklime maruz kalan Hawaii kadınları, egzotik kukui fındığı yağının saçları için faydalarını yüzyıllar önce keşfetti. Hawaii’li kadınların, özellikle güneş ve rüzgârda kuruyan saçlarını nemlendirmek için kullandığı kukui yağı, içerdiği A, C ve E vitaminleriyle yıpranan saç tellerini güçlendiriyor. Tamamen doğal ve özel bileşikleriyle kepeğe ve kaşıntıya karşı da etkili OGX Kukui Yağı formülü, kış aylarında yıpranan kuru saçların yoğun nem içeriği ile elektriklenerek kabarmasını da önlüyor.
Hawaii’ye özgü kukui fındığının yağı ile geliştirilen OGX Kukui Yağı, sülfatsız ve egzotik içeriğiyle her mevsim güçlü, parlak, yumuşak ve elektriklenmeyen saçlar için sizinle…

*OGX Kukui Yağı serisini tüm ürün ailesi ile birlikte kullanmanızı öneririz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"