Doğada geçirilecek bir tatil için heyecanlanıyorsanız işe keyifli bir kamp yeri bularak başlayabilirsiniz. Doğa tatilinizde çadır, tulum ve kamp sandalyenizi tamamlayacak ürünler D&R’da.

Tatil boyunca eşsiz doğa manzaralarını Fuji Instax Mini 9 Blush Rose ile fotoğraflayarak anlık baskı alabilir, tatilinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Doğa ile iç içe olacağınız tatilinizde gördüklerinizi kayıt altına almayı ihmal etmemelisiniz. GroPro kameralar bu anlamda en büyük yardımcınız olacak. D&R’da yer alan Go Hero 7 Black Edition’a göz atabilirsiniz!

Kamp tatili, kitap okumak için oldukça uygun bir ortam yaratıyor. Tatilde okuyacağı kitaplara karar veremeyenler için D&R’da romantikten korkuya, fantastik edebiyattan bilim kurguya, dünya klasiklerinden çok satanlara pek çok içerikte sınırsız kitap alternatifi bulunuyor.

Bir diğer alternatif de e-kitap okuyucu Kobo Clara HD ile birbirinden farklı içerikteki kitaplarla keyifli bir gün geçirmek olabilir. Böylece modunuza göre istediğinizi okuyabilirsiniz.

Eğlenceyi teknoloji ile birleştiren drone’lar da bu yazın vazgeçilmezlerinden… Son yılların en gözde hobi ürünlerinden DJI Tello aracılığıyla kusursuz anları yakalamayı unutmayın!

Doğada uzun uzun vakit geçirmeyi, doğa yürüyüşlerine çıkmayı seviyorsanız D&R’ın Spor & Outdoor bölümünde yer alan sıra dışı mataralar ve rengarenk görünümleri ile bandanalar tam size göre! Uzun ömürlü kafa ve el fenerleri de, kamp akşamlarında işinizi kolaylaştırabilir.

Doğada geçireceğiniz benzersiz anları en sevdiğiniz müziklerle tamamlamadan olmaz. D&R, farklı marka ve modellere ait kulaklık seçenekleri ile herkese uygun bir alternatif sunuyor. Yapacağınız doğa yürüyüşlerinde Beats Powerbeats Çimen Yeşili ile istediğiniz şarkıları keyifle dinleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

20 − nine =