Reckitt Benckiser markalarından Cillit Bang, Yeni Doğal Güç Serisi ile evlerde hem güçlü hem de çevreye duyarlı bir temizlik performansı sağlıyor. Limon yağı özü ve karbonat ile güçlendirilmiş %100 doğal kaynaklı aktifler içeren yeni Cillit Bang Doğal Güç Serisi, Ecolabel sertifikalı formülüyle banyo, mutfak ve benzeri ıslak zeminlerde maksimum hijyen için mükemmel bir seçenek sunuyor. Ürünün lansmanı için hazırlanan reklam filmi, Okan Bayülgen’in markanın dinamizminin yansıtan seslendirmesi ile tüketicilerin dikkatine sunuluyor.

Reckitt Benckiser Türkiye’nin yüzey temizliğinde uzman markası Cillit Bang, Yeni Doğal Güç Serisi ile özellikle pandemi döneminde artan hijyen ihtiyacı karşısında yüksek performans ve doğal içerikli temizlik konusunda kafa karışıklığı yaşayan tüketicilere harika bir çözüm sunuyor. Ürünün reklam filminde Okan Bayülgen’in seslendirmesiyle “Doğal içerikli temizlik ile yüksek performans arasında kafa karışıklığı yaşamaya artık son!” vurgusu yapılıyor.

Türkiye’de geleneksel temizlikte kireç önleyici özelliği yanında yağ sökücü ve leke çıkarıcı olarak da kullanılan limon ve karbonat, aynı zamanda tüketiciler tarafından doğal temizlik bileşenleri olarak da görülüyor. Tüketici araştırmalarından çıkan bu veri sonucu geliştirilen Cillit Bang Doğal Güç Serisi, güçlendirilmiş limon yağı özü ve karbonat içeren Ecolabel sertifikalı formülüyle %100 Cillit Bang temizlik performansını, %100 doğal kaynaklı aktifler ile sunuyor. Aynı zamanda formülündeki doğal limon çiçeği ve okaliptus kokuları ile maksimum hijyeni mükemmel ferahlıkla birleştiriyor.

Güçlü bir temizlik için doğal içeriklere daha çok yönelmek isteyen ve geri dönüşüme önem veren toplumsal eğilimin artışına vurgu yapan Reckitt Benckiser Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, yeni ürün serisiyle ilgili şunları söyledi: “Cillit Bang, yüzey temizliğini hızlı ve kolay hale getirdiğini kanıtlayarak tüketicilerin güvenini kazanmış bir marka. Özellikle Covid-19 nedeniyle temizlik ürünlerine olan ilginin artmasıyla birlikte tüketicilerde doğal ve performans açısından bazı kaygılar ve beklentiler olduğunu da araştırma sonuçlarından görüyoruz. Bu eğilimle oluşan ihtiyacı karşılamak için %100 geri dönüştürülebilir paketli, Ecolabel sertifikalı formülüyle Cillit Bang Doğal Güç Serisi’ni ürettik. İçeriğindeki güçlendirilmiş limon yağı özü ve karbonat ile hem beklenen güçlü performansı hem de maksimum hijyeni sağlayacak bir inovasyon sunuyoruz” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"