Caudalie’nin Vinoperfect Radiance Complexion Correcting Serum’dan esinlenilerek geliştirilen nemlendirici gündüz bakım kremi, güçlü aktif içerikleriyle cildin gün boyu ışıltılı olmasını sağlıyor.

Caudalie’nin güçlü kodlarını yansıtan Vinoperfect Dark Spot Correcting Moisturizer her tür koyu lekenin görünümünü azaltıp; ciltte yeniden oluşmasını engelliyor. Cildi aydınlatmak ve cilt tonunu eşitlemek için etkili bir çözüm sunan bakım kremi jel dokusuyla dikkat çekiyor. Jel doku cilde temas ettiğinde eriyerek yağlı bir his bırakmadan nemlendiriyor. Yeni Vinoperfect Dark Spot Correcting Moisturizer doğal inci tanecikleri ve zengin formülüyle cilde anında ışıltı kazandırıyor.

İçeriğinde, C vitamininden 62 kat daha etkili olan ve hiperpigmentasyona karşı en doğal ve etkili moleküllerden bir tanesi olan Viniferine, fazla melanin üreten enzimi kontrol altına alarak cilt lekelerinin oluşumunu engelliyor. B3 vitamini olarak bilinen Niyasinamid, hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olup cilt tonunu eşitliyor. Beyaz Şakayık çiçeği ise çevresel faktörlerin neden olduğu mat görünümünü engelliyor.

Caudalie’nin leke karşıtı ışıltı verici bakım rutininin ilk adımı; Concentrated Brightening Essence cilt dokusunu iyileştiriyor. İkinci adım olan Radiance Complexion Correcting Serum cilt kusurlarını düzeltmek için yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanıyor. Işıltı veren bakım rutininin son adımı ise yeni Vinoperfect Dark Spot Correcting Moisturizer cilde anında aydınlık bir görünüm kazandırıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"