Lipton, yenilikçi ürünü Tek Dem ile genç tüketicilerin farklı lezzet arayışlarına ve fonksiyonel ihtiyaçlarına cevap veriyor. Çay içmenin her an her yerde mümkün olduğunu kanıtlayan Lipton Tek Dem, iki dakikalık demlenme özelliğiyle alışılageldik çay demleme deneyimini tamamen değiştiriyor!

Çay tutkunlarını eşsiz lezzetlerle buluşturmaya ve hızlı yaşam temposundaki sürekli değişen ihtiyaçlarına cevap vermeye devam eden Lipton, yepyeni ürünü Lipton Tek Dem ile demli bir bardak çayın her an her yerde hazırlanabileceğini gösteriyor. Yalnızca iki dakikada demlenebilen ve çay demlemenin en yeni hâli olan Lipton Tek Dem, çay pazarında yenilikçi bir format olan çift saşeli paketiyle özellikle genç çayseverlerle buluşmayı hedefliyor.

Dijitalleşmenin de etkisiyle artık hızla akan hayatın hakkını vermek isteyenlere daha çok zaman kalsın diye her an her yerde demlenebilen yenilikçi ürün Lipton Tek Dem, çift saşeli formatıyla çayını ince belli bardak veya kupada tercih edenler için esneklik sunuyor.

Dök, karıştır, demle!
Çay dünyasına taze bir soluk getiren yepyeni bir teknolojiyle hazırlanan ince öğütülmüş çay yaprakları sayesinde sıcak suya demini, kokusunu ve tadını çok hızlı bir şekilde verebilen Lipton Tek Dem, “Dök, karıştır, demle” olmak üzere üç adımda anında demlenmiş çay keyfini herkes için mümkün kılıyor.

Hızlı demlenme süresiyle pratik bir çay hazırlama yöntemi sunan Lipton Tek Dem, yenilikçi formattaki paketin içeriği bardağa döküldükten sonra üstüne yeni kaynamış su eklenip istenen dem rengine ulaşılana kadar karıştırılarak hazırlanıyor. Çay yaprakları dibe çökene kadar beklendiğinde taptaze demlenmiş çay anında hazır oluyor ve bu işlem sadece iki dakika sürüyor.

Geri dönüştürülebilir saşe ambalajlarda sunulan Lipton Tek Dem, tamamen sürdürülebilir tarım uygulamalarıyla üretilen çaylarla özenle hazırlanıyor. Hem Classic hem de Earl Grey seçeneğiyle raflarda yerini alan Lipton Tek Dem, uygun fiyatıyla da çay demlemenin en yeni hâlini deneyimlemek isteyen herkesi bu sıcak keyfe davet ediyor

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"