Kişisel bakımında tercihini doğallıktan yana kullananların favorisi olan Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, vegan sertifikalı, doğaya saygılı ve birbirinden etkili %100 yerli üretim bakım ürünleri ile her ihtiyaca uygun zengin bir çeşitlilik sergiliyor. “Herkes En İyisini Hak Ediyor” mottosu ile ürünlerini incelikli bir şekilde geliştirmeye, her döneme ve her ihtiyaca uygun çözümler sunmaya değer veren Ashley Joy, yepyeni bir sezonu karşılarken, mevsim geçişi yüzünden hacmini, canlılığını, ışıltısını ve volümünü kaybeden saçlara Hacim Veren Şampuan, Hacim Veren Saç Kremi ve Hacim Veren Saç Spreyi ile aradıkları dolgun ve göz alıcı etkiyi sağlıyor.

Her Yıkamada Hızla Dolgunlaşan ve Işıldayan Saçlar…
Ashley Joy Hacim Veren Şampuan hem ince telli hem de mevsim geçişinde hacmini kaybeden saçlara ihtiyaç duydukları dolgunluğu kazandırıyor. Bambu ekstratıyla her bir saç teli güç ve elastikiyet kazanırken, Kafein özü de dolgunlaşmalarını destekliyor. Özel bitkisel formülünde yer alan, Kinoa, Agav özü ve Aminoasit kompleksi ile de mevsim geçişinde kaybolan hacmi geri kazandıran bu şampuan, Biotin içeriğiyle de saçın kalitesini arttırıyor; daha ışıltılı, daha parlak ve daha canlı gözükmelerine yardımcı oluyor. Paraben içermeyen, bitkisel özlü Ashley Joy Hacim Veren Şampuan, formülünde yer alan At Kestanesiyle de bahar aylarında en çok ihtiyaç duyulan saç bakımını, köklere derinlemesine yaparak, saçların yeniden yapılanmasını sağlıyor.

Ashley Joy Hacim Veren Şampuan, Hacim Veren Saç Kremi ve Hacim Veren Saç Spreyi, mevsim geçişinde saçların ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıyor; gün boyu daha dolgun ve daha ipeksi görünmelerini destekliyor.

Ağırlık Hissi Yaşatmayan, Hacim Destekli Saç Bakımı…
Hacim Veren Şampuanın etkisini daha da arttıran Ashley Joy Hacim Veren Saç Kremi, hızla karışan ince telli saçların, kolaylıkla açılmasını ve taranmasını sağlamasının ötesinde bahar döneminde ihtiyaç duyulan bakımı da kusursuz bir şekilde karşılıyor. Aminoasit kompleksi içeren özel formülü ile saçlara ağırlık yapmadan özel bir bakım deneyimi yaşatan bu saç kremi, çevresel faktörlere karşı da adeta bir koruma kalkanı görevini üstleniyor. Bambu ekstrası sayesinde hacim etkisi yaratan ve pürüzsüz bir görünüm sağlayan Ashley Joy Hacim Veren Saç Kremi, Lavanta özleriyle de baharın keyfini duyusal olarak yaşatıyor; saçlara ipeksi bir doku kazandırıyor. Jojoba ekstratı saç tellerinin her birinin daha esnek, daha dirençli olmasına yardım ediyor.

Tek Bir Spreyle Dolgunluk Kazanan Bakımlı Saçlar…
Hacim Serisi’nin en pratik ürünlerinden biri olan Ashley Joy Hacim Veren Sprey, daima yanınızda kurtarıcı olarak taşıyabileceğiniz konforlu bir kullanıma sahip. İnce telli, gücünü yitirmiş ve hacimsiz saçlara özel geliştirilen bu sprey saçlara anında dolgunluk kazandırıyor. İçeriğinde yer alan At Kestanesi ve Jojoba özleri etkili bir bakım görevini de üstlenirken, Chia Tohumu da nem dengesini sağlayarak kırılma ve kopmaların önüne geçiyor. Kinoa, Agav Özü ve Aminoasit kompleksi hacim verirken, Bambu Ekstratı saçlara güç ve elastikiyet kazandırıyor. Biotin ve Keratin de içeren Ashley Joy Hacim Veren Sprey, bu özleri sayesinde saçın kalitesini arttırarak daha parlak ve canlı görünmelerini destekliyor. Sprey kullanımı ve hızlı kuruyan yapısıyla oldukça konforlu bir bakım yaşatan Ashley Joy Hacim Veren Sprey saçların şekillenmesi konusunda da etki ediyor.

Bahar mevsimine geçerken hacmini, parlaklığını ve canlılığını kaybeden saçlarınız için aradığınız dolgunluğu, ışıltıyı ve sezon bakımını sağlayan Ashley Joy Hacim Veren Şampuana, Ashley Joy Hacim Veren Saç Kremine ve Ashley Joy Hacim Veren Spreye adrese teslim online alışveriş hizmeti veren www.ashleyjoy.com.tr sitesinden ve sitede belirtilen anlaşmalı satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

www.ashleyjoy.com.tr

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"