Kırıkkale’nin Delice ilçesindeki yeraltı kaynağından elde ettiği, coğrafi tescilli %100 doğal kaynak tuzunu sofralara taşıyan Mayi Tuz, ürün çeşitleriyle yeni lezzetlere de kapı aralıyor.

İnce öğütülmüş kristal yapıdaki doğal kaynak tuzu ve trüf mantarının lezzet harmanıyla ortaya çıkan Mayi Artısan Trüflü Tuz, markanın yenilikçi ve aromalı tuz çeşitleri arasında en özel içeriğiyle dikkat çekiyor.

Uzun araştırmalar sonucu bulunduğu İtalya’dan özel olarak getirilen trüf mantarı ve kurutulmuş trüf parçaları bu tuzu benzersiz kılan en önemli özellikler arasında yer alıyor.

Ürünün içerisinde yer alan tuz kendine has ve farklı bir teknikle üretilirken trüfle buluşması sonucu eşsiz bir koku ve lezzet ortaya çıkıyor.

Mayi Artısan Trüflü Tuz, fırın yemeklerinde, kızartmalarda ve yumurtalı yemekler başta olmak üzere kullanıldığı tüm yemek çeşitlerine çok özel bir lezzet katıyor.

Yer altındaki kaynağı çevre kirliliğinden etkilenmeyen, içerisinde mikroplastik ve ağır metal bulunmadığı analizlerle ispatlanan, yüksek mineral değerlere sahip Mayi Tuz’un tüm ürün çeşitlerine www.mayituz.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"