LG Electronics, XBOOM Go Taşınabilir Bluetooh Hoparlörleri ile mükemmel ses kalitesini taşınabilir hale getiriyor. Kompakt boyutlarına rağmen olağanüstü bir ses sunan LG XBOOM Taşınabilir Bluetooh Hoparlörler, suya dayanıklı yapısı, ritme göre değişen rengi, parti ışıkları ve uzun şarj ömrü ile yaz partilerine ekstra coşku ve eğlence katıyor.

LG Taşınabilir Hoparlör PK7’in sahip olduğu aptX HD dahili özelliği CD kalitesinden daha yüksek derinlikle seslerin telefondan hoparlöre doğrudan aktarılmasını sağlıyor. Kullanıcıların, tipik Bluetooth sıkıştırması olmadan, yüksek çözünürlüklü akış hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmasına olanak veriyor.

LG XBOOM Go PK7, “Net Vokal” özelliği ile, en yüksek seviyedeki seslerin bile bozulma olmadan net bir şekilde dinlenmesini sağlıyor. Taşınabilir Bluetooth Hoparlörün “Gelişmiş Bas Modu” ise daha derin bas tonları oluşturuyor. LG XBOOM Go PK7’nin çift pasif radyatörleri olağanüstü bas çıkarmanın yanı sıra, partilere daha fazla enerji, şarkılara daha çok coşku katmak için mini bas sürücüleri olarak görev yapıyor. LG XBOOM Go PK7’de bulunan çift tweeter ise, enstrümanların ve vokallerin daha doğru ve daha doğal duyulması için fazladan netlik sağlıyor.

LG XBOOM Go PK7 ile yağmur bulutları göründüğünde partinin durması gerekmiyor. LG Taşınabilir Hoparlör PK7, zorlu hava koşullarına, su sıçramasına dayanıklı (IPX5) yapısıyla havuz kenarında veya çalışan fıskiyeler altında bile kullanmanıza olanak tanıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"