NIVEA’nın bakım yapan “Dudak Peeling Serisi” ile ekstra pürüzsüz dudaklar… NIVEA’nın E-vitamini ile zenginleştirilen yenilikçi formüle sahip Dudak Peeling Serisi, dudaklara hem bakım yapıyor hem de ekstra pürüzsüzlük sağlıyor.

Dudaklar günlük yaşamda pek çok dış etkene maruz kalıyor. Özellikle soğuk ve kuru hava dudakların hassas derisini nemsiz bırakıyor. NIVEA’nın E vitamini ile zenginleştirilen yenilikçi formüle sahip Dudak Peeling Serisi, dudaklara bakım yaparak ekstra pürüzsüzlük sağlıyor. Dudakları birbirine sürttükten sonra çözünen doğal kökenli peeling partikülleri içeren Dudak Peeling Serisi, ruj sürmeden önce makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor.

E vitamini ile dudaklara bakım yaparak nemlendiren seride Organik Aloe Vera ve Kuşburnu Yağı olmak üzere iki ayrı ürün yer alıyor. Dudaklarına her gün bakım yapmak ve özen göstermek isteyenler için geliştirilen Kuşburnu Yağı özlü Dudak Peeling’i, formülündeki kuşburnu yağı ile dudakların uzun süre nemini korumasını sağlarken, Aloe Vera ile zenginleştirilen NIVEA Dudak Peeling’i, kurumuş ve çatlamış dudakların yenilenmesine yardımcı oluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"