Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez, 26 Eylül Dünya Fitness Günü’nde renkli ve leziz bir etkinliğe imza attı. Bu özel gün için Kahve Dünyası Bebek mağazasında misafirlerini ağırlayan Dönmez, sağlıklı ve fit bir yaşam için ipuçları verdi.

Şehir hayatının koşuşturması içinde doğru ve sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çeken Selahattin Dönmez, “Sağlıklı ve aktif bir hayat sürmeyi, formumuza dikkat etmeyi kısa vadeli düşünmeyip yaşantımızın doğal bir parçası olarak gördüğümüzde fit gıdalara yönelmeye başlıyoruz. Doğal, el yapımı, şeker ilavesiz fit ürünleri tercih ederek müsliden brownie’ye, çikolatadan proteinli içeceklere kadar pek çok lezzeti beslenmemize katabiliriz” dedi.

Yüksek lifli, şeker ilavesiz Fit Lezzetler
Kahve Dünyası yetkilileri etkinlikte misafirlere ikram edilen ürünler hakkında bilgi verdi. Formuna dikkat eden, aktif bir yaşam sürmek isteyen tüketicilere günün her anına hitap eden farklı ürünler sunmayı amaçladıkları belirtilirken, “Fit Lezzetler tamamen doğal, koruyucu içermeyen, şeker ilavesiz ve el yapımı ürünlerden oluşuyor. Bu topraklarda yetişen yulaf, kepek gibi lif oranı yüksek ürünleri; dalından koparılmış meyveler, yemişler, çekirdekler ve tohumlarla zenginleştiriyoruz. Şeker yerine elma püresi veya hurma suyu kullanıyoruz. Böylece misafirlerimize hem leziz hem de yüksek lif, doğal protein ile birlikte vitamin ve mineraller içeren lezzetler sunuyoruz.” açıklamasında bulunuldu.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"