Dünyanın, yaşamın ve sağlığın değerini bir kez daha anladığımız son dönemde, Ariş Pırlanta’nın gezegenimizin formundan ilham alarak hazırladığı dünya figürlü altın kolyeler, şık görünümü kadar taşıdığı anlamla da etkileyici ve sıra dışı.

Mücevher sektöründe trendleri belirleyen Ariş Pırlanta, dünya figürlü altın kolye ile güzel olduğu kadar anlamlı bir tasarıma daha imza attı. Dünyanın, yaşamın ve sağlığın değerini bir kez daha anladığımız son dönemde, Ariş Pırlanta’nın gezegenimizin formundan ilham alarak hazırladığı dünya kolye, altın üzerine işleme ve mine uygulaması ile hazırlandı.

Sevginin iyileştiren etkisini hissedin, hissettirin
Ariş’in ince ve özenli el işçiliğinin şık bir yansıması olan dünya kolye iyileşmenin, iyi hissetmenin, şifanın ve sevginin hayranlık uyandıran bir sembolü. Altının ışıltısı ile parlayan, mine uygulaması ile renklendirilen dünya kolye ile pozitif enerjiyi ve sevginin iyileştiren etkisini hissedin.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Sevgililer Günü Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"