Mutfaklara getirdiği lezzetli ve pratik çözümlerle tüm lezzetseverlerin büyük beğeniyle tercih ettiği Duru Pratik, yeni reklam filmlerinde en zor görünen yemek tariflerine ‘pratik’ çözümler getiriyor.

Türkiye’de bulguru sofralara en sağlıklı haliyle kazandırmayı hedefleyen Duru Bulgur’un inovatif ürün grubu “Duru Pratik”, üç farklı temada hazırlanan yeni reklam filmlerinde tüm Türkiye’yi kolay ve pratik bir şekilde hazırlanan tariflerle buluşmaya davet ediyor. ‘Duru Pratik Lezzete lezzet katar’ sloganının yer aldığı reklam filmleri, mutfakta hazırlanışı zor görünen ve en çok vakit kaybettiren tariflerle ilgili tüketicilere önemli ipuçları veriyor. Reklam filmlerinde farklı karakterler ve farklı senaryolar üzerinden bezelye çorbası, barbunya, Meksika fasulyesi, nohut cipsi, humus gibi tariflerin Duru Pratik ürünleriyle kolayca hazırlanabildiği teması işleniyor. Duru Pratik’te hepsi haşlanmış olmak üzere; fasulye, kırmızı fasulye, nohut, barbunya, börülce, aşurelik buğday, bezelye ve mısırdan oluşan ürünler, sofralara lezzet ve sağlığı bir arada sunuyor. Duru Pratik ürünleri sadece kuru bakliyat, su ve tuz içeriyor.

Reklam Filmi Link; https://we.tl/t-UZBXLS5aGE

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"