Anneler için hatta aileler için yeni, keyifli ve aktivitesi bol bir merkez açıldı: addresMika. Ne çocuğunuz ne de siz içeriği girdiğinizde çıkmak isteyeceksiniz, çünkü dekorasyon tasarım merkezi denilince ilk akla gelen ve bu alanda Türkiye’nin ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan addresistanbul, 1.350 metrekarelik alanına ‘Mİniklerin KAlesi’ni tasarladı.Çok da güzel oldu. addresMika artık; bebek, çocuk, hamileler ve anne-babaların gözde buluşma noktası olacak. Çok net.

28 Mayıs Dünya Oyun Oynama Günü gibi anlamlı bir günde, Şişli Belediye Başkanı Sayın Muammer Keskin’in değerli katılımıyla açılışını gerçekleştiren addresMika, miniklere yaratıcı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Eğlence, eğitim ve alışverişi tek merkezde buluşturan addresMika; bebek ve çocuk mobilya, dekorasyon mağazaları, özenle seçilmiş giysi, aksesuar, oyuncak, kitap ve diğer tüm anne bebek ihtiyaçları reyonları ile sürprizlerle dolu yaratıcılık köşeleri, oyun ve etkinlik alanı, uyku odası ve dinlenme köşeleri tüm ailelerin keyifle vakit geçirebileceği ve alışveriş yapabileceği sıcacık bir ortam sunuyor.

Mariposa, Archimommies, Babymoon, Biscuit, WoodyKidStore, Berkiddo, Çocuk Kitabevi, Alex Toys, Happy Folks, Born Alpha, Lorena Canals, Müsli, Minimuu, Deux Lapin, Child Home, Wild and Soft, A Little Lovely Company, Oli Carol, Meri Meri, Doodoo, Nobodinoz, Koalav, Lullaluca, Little Philosophers, ergoPouch, Play and Go, Mini Objet, Cigit, Elodie, Sandberg, Mr. Maria ve daha birçok butik marka, unutulmaz bir deneyim yaşatmak için addresMika’da ziyaretçilerini bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"