Şehrin içinde nefes aldıran atmosferi ile misafirlerin vazgeçilmezi olan Akmerkez Üçgen Teras, 10-11 Eylül tarihlerinde Sihirbaz Okulu iş birliğiyle hayata geçecek tiyatroda çocukları ağırlamaya hazırlanıyor.

Sinemadan yogaya, atölyeden söyleşiye birçok alanda keyifli etkinliklere ev sahipliği yapan Akmerkez Üçgen Teras, bu defa çocuklara özel bir açık hava tiyatrosu ile hafta sonuna eğlence katmaya hazırlanıyor.

10-11 Eylül tarihlerinde lisanslı ürünleri, sihirli şekerlemeleri, atölye ve etkinlikleriyle büyük ilgi toplayan Sihirbaz Okulu iş birliğiyle gerçekleşecek çocuk tiyatrosunda minik misafirlere keyifli bir deneyim sunulacak. 10 Eylül Cumartesi günü saat 16:00’da “Köpekler Bale Yapmaz” oyunu oynanırken, 18:00’da “Sen de Sihirbaz Olabilirsin” adlı interaktif ve tiyatral gösteri çocuklar ile buluşacak. 11 Eylül Pazar günü ise saat 16:00’da “Süper Patates ve Kaçak Bezelye Tiyatrosu – Süpermarkette Karnaval” oyununun ardından yine 18:00’da “Sen de Sihirbaz Olabilirsin” gösterisi bir kez daha çocukların beğenisine sunulacak.

Çocuklara açık havada eğlenceli bir hafta sonu vadeden etkinliğin biletleri passo.com.tr’den temin edilebiliyor. Ayrıca çocuklarıyla birlikte keyifle vakit geçirecekleri etkinliğe çift kişilik bilet kazanan 60 kişiden biri olmak isteyen anne-babalar Akmerkez Instagram hesabına göz atabilir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"