Zarafeti öne çıkartan tasarımlarıyla mücevher tutkunlarının favori markaları arasında yer alan ECCE, özel alcantara kumaşıyla tasarlanan mücevher kutusuyla şık bir hediye alternatifi sunuyor. “ECCE Mücevher Kutusuna” Kadınlar Günü’ne özel yüzde 10 indirim fırsatıyla sahip olmak mümkün. İlk mağazasını GalataPort’ta açan ECCE, mücevher düşkünü misafirlerini bekliyor.

Gül kurusu ve pembe renklerinin zarafet ve şıklığını tasarımlarına yansıtan ECCE, aynı renklerle tasarladığı mücevher kutusuyla sürpriz bir hediye alternatifi sunuyor.

Özel ithal alcantara kumaşından üretilen mücevher kutusu, yuvarlak kutu formunda iki katlı ve kullanışlı bölmelere sahip. Seyahat ve giyinme odalarının vazgeçilmezi olacak “ECCE Mücevher Kutusu” üzerinde yer alan markaya özgü kalpli kollardan oluşan gold baskılı yıldız amblemiyle dikkat çekiyor. Yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi tüm kıymetli mücevherlerinizi sağlıklı bir şekilde saklamanızı sağlayan kutuya, Kadınlar Günü’ne özel yüzde 10 indirimle sahip olmak mümkün.

İlk mağazasını GalataPort’ta açan ECCE, mücevher düşkünü misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. ECCE’nin iyi hissettiren diğer tasarımlarına www.eccediamonds.com adresinden ya da GalataPort ECCE mağazasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca, tüm Beymen mağazalarından dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"