MOPAK çatısı altında kurulan Masaüstü Kırtasiye, çocuklar için güvenli ve rengarenk ürün çeşitleriyle çocukların hayal dünyalarını özgürce yansıtmalarına imkan veriyor. Eğlenceli ve muzip isimleriyle olduğu kadar sağlığa zararlı madde içermeyen ürün çeşitliliğiyle de dikkat çeken Masaüstü Kırtasiye’de çocukların renkli dünyaları için her şey hazır.

Çocukların muzipliği ve hayal gücünü kağıtlara yansıtacak Hokus Pokus’un sihirli renkleri kağıtlarda hayat buluyor. 11 farklı ve capcanlı renge sahip Hokus Pokus, bir tarafıyla kağıt üzerinde harikalar yaratırken, “hayatta silinmez” sanılan çizimleri, resimleri diğer tarafıyla silip büyüsüyle çocukları şaşırtıyor.

Yutma durumunda nefes almaya destek sağlayan havalandırma sistemli kapağı ve dayanıklı ucuyla öne çıkan Hokus Pokus kalemler; yumuşak yazım kolaylığı, uzun ömürlü kullanımı ve çocuklar için güvenli oluşuyla aileler tarafından da tercih ediliyor. Kağıt, karton, taslak, yazım veya renklendirme kullanımlarına uygun olan ürün; 11 farklı renk ve 1 beyaz renkli “silebilir” keçeli kalem seçeneğiyle sunuluyor.

MOPAK’ın Masaüstü serisinde yer alan kırtasiye ürünleri, çocukların hayal gücünü beslerken eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"