Efeler Çiftliği, yüksek besin değeri içeren, katkısız yeni ürünü Efeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri’ni tüketicilerin beğenisine sundu. Türkiye’nin en büyük çiğ süt üretim çiftliklerinden biri olan Efeler Çiftliği, mevcut çiğ süt ve pastörize süt ürünlerine yenisini ekleyerek, Efeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri’ni 600 gramlık ambalajda lezzetseverlerle buluşturdu. Efeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri’nin, Migros ve Macrocenter mağazaları ile seçkin şarküterilerde satışına başlandı.

2017 yılından bu yana alametifarikası çiğ sütü 2 litrelik ambalajlarda 300’den fazla noktada perakende olarak kendisine ait soğuk zincir kanalıyla doğrudan satan, kısa süre önce de 1 litrelik pastörize sütü tüketicilerle buluşturan Efeler Çiftliği, ürün geliştirme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Efeler Çiftliği’nin uzun Ar-Ge çalışmaları sonucu ürettiği yeni ürünü taze kaşar peyniri, kahvaltıdan ana yemeğe kadar tariflerin yumuşacık eriyen vazgeçilmezi olmaya aday.

Yüksek oranda (1 kg’ı yaklaşık 11,1 litre) taze süt içeren Efeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri hiçbir renklendirici ve katkı maddesi olmadan; saf süt, doğal şirden mayası ve az miktarda tuzla besin değerini kaybetmeden paketleniyor.

Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en nitelikli çiftliklerinden biri olan Efeler Çiftliği’nde özenle beslenen ineklerin sütünden elde edilen Efeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri, protein, kalsiyum ve vitamin değerleri açısından zengin içeriği ile fark yaratıyor.

Efeler Çiftliği’nin sağlıklı sütleri ile lezzet farkı
Sağıldığı andan itibaren soğutulup, el değmeden şişelenen ve en ideal koşullarda tüketiciye ulaştırılan Efeler Çiftliği Çiğ Sütü, bir taraftan perakende olarak tüketicilerle buluşurken öte yandan çeşitli süt markaları ile yeme –içme sektörü markalarına toptan olarak satılıyor.

Efeler Çiftliği Çiğ Sütü, besin değeri açısından zenginliği ile hem çocuklar hem de yetişkinler için her dönemde rahatlıkla tüketebilecek önemli bir besin kaynağı. “Onaylı Süt Çiftliği” sertifikasına sahip Efeler Çiftliği, evde doğal yoğurt, kaymak ve lor peyniri yaparak katkısız doğal sütün lezzetini deneyimleme imkânı sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"