Mayıs ayından itibaren başlayacak tekne seferleri ile Türkbükü’nden yarım saatlik bir yolculukla ulaşılabilen Six Senses Kaplankaya; doğal lezzetleri ve unutulmaz deneyimleri ile Bodrum’un en sofistike atmosferlerini misafirlerle paylaşmaya hazırlanıyor.

Condé Nast Traveller ve World Luxury Hotel & Spa Awards tarafından; dünyanın ve Avrupa’nın en iyi otelleri arasında gösterilen Six Senses Kaplankaya, misafirlerini Ege Rüyasını paylaşmaya davet ediyor. Bodrum ile ulaşımı geliştirmek adına 15 Mayıs -15 Haziran arası haftada 3 kez; 15 Hazirandan itibarense haftanın her günü günde 4 sefer olacak şekilde VIP shuttle boat seferlerine başlıyor. İster Six Senses Kaplankaya’da mükemmel bir plaj günü, ister Bodrum Yarımadasında unutulmaz bir günlük gezi için Six Senses Kaplankaya&Türkbükü arasındaki VIP tekne transferi ile sezonun kalbi Six Senses Kaplankaya’da atacak.

Yeni sezonda renkli ve dinamik bir tatil deneyimi için konuklarını her daim yeniliklerle karşılayan Six Senses Kaplankaya; Türkbükü- Six Senses Kaplankaya arasında başlayan tekne seferleri ile, Bodrum’dan ulaşım 30 dakikada sağlanıyor. Misafirlerinin konforunu her daim ön plana alan Six Senses Kaplankaya, arzu eden misafirlerin Türkbükü’nden Yalıkavak Marina’ya ücretsiz shuttle hizmeti ile ulaşabileceğini belirterek, Türkbükü – Six Senses Kaplankaya arasında 15 Mayıs – 15 Haziran arası haftada üç kez gerçekleştirilecek karşılıklı seferleri, 15 Haziran itibariyle her gün hayata geçirecek.

Yaz boyunca Six Senses Kaplankaya’nın imza lezzetlerini deneyimlemek isteyen misafirler Türkbükü’nden hareket alan tekne seferleri ile bu eşsiz dünyayı deneyimleme şansı buluyor.

Six Senses Kaplankaya’daki açılış dönemi fırsatlarından yararlanmak için e-posta ile reservations-kaplankaya@sixsenses.com adresinden veya 0 (252) 511 00 30 numaralı telefondan bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak mümkün. Daha fazla bilgi için www.sixsenses.com/resorts/kaplankaya/destination adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"